Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Remdenkalna (Beiwerkas) alas

Remdenkalna (Beiwerkas) alas

Līgatne, Līgatnes pilsēta, LV-4110
Komentāri
Lielākās un iespaidīgākās Līgatnes alu sistēmā gan tāpēc, ka šeit atrodas garākā Līgatnes ala, gan tāpēc, ka šī ala ir ar līkumu – tāda, kurai nav gaismas tuneļa galā.
Amatu māja

Amatu māja

Pilsoņu iela 4, Līgatne, Līgatnes novads, LV-4110
Komentāri
Līgatnes Amatu centrs ir tikšanās vieta prasmīgajiem amatu meistariem un visiem radošajiem līgatniešiem.
Līvānu sv. Miķeļa Romas katoļu baznīca 

Līvānu sv. Miķeļa Romas katoļu baznīca 

Baznīcas iela 19, Līvāni, LV-5316
Komentāri
Līvānu pirmā katoļu koka baznīca tika uzcelta uzcelta 1678. gadā par poļu magnāta Leonarda Pocija līdzekļiem, kurš 1677. gadā no Jāņa de Ungerna bija iegādājies Līvānus. 1685. gadā bīskaps M.Poplavskis to konsekrēja Svētā Erceņģeļa Miķeļa godam. 
Padomju slepenais bunkurs

Padomju slepenais bunkurs

Skaļupes, Līgatnes pag., Līgatnes nov., LV-4110
Komentāri
Rehailitācijas centra "Līgatne" teritorijā deviņus metrus zem zemes atrodas labiekārtots bunkurs ar segvārdu "Pansionāts" vairāk nekā 2000 kvadrātmetru platībā, kuram slepenības zīmogu noņēma tikai 2003. gadā.
Līgatnes papīrfabrikas ciemata vēsturiskais centrs

Līgatnes papīrfabrikas ciemata vēsturiskais centrs

Spriņģu iela 2, Līgatne, Līgatnes novads, LV-4110
Komentāri
 Jau 200 gadu Līgatnes vārds ir cieši saistīts ar papīrfabriku. Fabrika dibināta 1815. gadā un kopš tā laika darbojas bez ilglaicīgiem pārtraukumiem. Uzplaukuma laikus fabrika piedzīvoja 19. gadsimta beigās. Līdz ar fabriku auga un attīstījās arī papīrfabrikas ciemats. 
Līgatnes dabas takas

Līgatnes dabas takas

Līgatnes dabas takas, Līgatnes pagasts, LV - 4108
Komentāri
Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975. gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar dabu, Latvijā dzīvojošo savvaļas zīdītājdzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību.
Lustūzis

Lustūzis

Spriņģu iela 1A, Līgatne, LV-4110
Komentāri
Apmeklējot Līgatni, pirmais viesus sveic Lustūzis. Tas novietojies Līgatnes upes labajā krastā un stiepjas 250 m pa straumi uz leju, 50 m gar meža malu (nogāzes izteikto augšmalu) uz dienvidrietumiem un 50 m uz dienvidaustrumiem. Platība 4,454 ha. Ģeoloģiskais un ģeomorfoloģiskais dabas piemineklis.
Pasaku māja

Pasaku māja

Pilsoņu iela 5A, Līgatne, Līgatnes pilsēta, LV-4110
Komentāri
Pasaku mājā uzplaukst Tava fantāziju pasaule no jauna. No nobružāto un apputējušo grāmtu lapām izkāpj tēli un raugās tev tieši acīs, vai spēsi tos visus atpazīt?
Vienkoču parks

Vienkoču parks

Vienkoči, Līgatne, Līgatnes pagasts, LV-4108
Komentāri
Vienkoču parks popularizē zaļo dzīvesveidu un dabas materiālu izmantošanu, bet visvairāk koku, no kā arī top vienkoči. Parkā aplūkojamas vienkoču laivas, krēsli, skulptūras, gaismas ķermeņi un citi koka izstrādājumi.

Rezultāti kartē