Ziņu sākumlapa
 
Sabiedrība
Politika
Būvniecība
Medicīna
Ekonomika
Firmas.lv ziņas
Pilsētas svētki
Sports »
Izklaide »
Izglītība
Dzīvesstils
Policijas ziņas
Temati
 
TOP ziņas
Šodien
Vakar
7 dienās
 
Ievietot ziņu
 • Trešdiena, 24.aprīlis (2013), 14:15 , Baiba Šķērīte/Cesis24.lv

  Cēsu novadā vēlēšanās startēs seši saraksti

  • Atzīmēt
  • Izdrukāt

  • Ilustratīvs foto/ Foto: Lita Krone/LETA
   Līdz pirmdienai, 22.aprīlim, kad beidzās deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām, Cēsu novadā reģistrēti seši deputātu kandidātu saraksti, pilsētas informācijas portāls Cesis24.lv uzzināja Centrālajā vēlēšanu komisijā.

   Sarakstus iesniedza "Centriskā partija Latvija Zemnieku savienība", "Vidzemes partija", "Latvijas Zaļā partija", politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un "Vienotība".

   "Centriskā partija Latvija Zemnieku savienība" iesniegusi sarakstu ar 16 kandidātiem un saraksta augšgalā ir Māris Niklass, Guna Rukšāne un Dzintars Krasts.

   "Saskaņas Centra" līderi ir Igors Gormaļovs, Natālija Praliča un Jeļena Ņikitina. Kopumā sarakstā pieteikti 11 kandidāti.

   Kopumā novadā par vietām domē cīnīsies 94 kandidāti.

   Cesis24.lv jau vēstīja, ka "Vidzemes partijas" pirmais numurs ir Andris Melbārdis, otrā ir Iveta Sietiņsone, savukārt trešais numurs sarakstā ir Kristaps Kosītis. Sarakstā kopumā ir 16 kandidāti.

   "Latvijas Zaļās partijas" augšgalā ir Aleksandrs Bimbirulis, otrais numurs ir Inese Lāce un trešais Artis Rasmanis. Kopumā sarakstā pieteikti 18 kandidāti.

   Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" pieteikusi 15 kandidātus. Saraksta augšgalā ir Guntis Grosbergs, Normunds Eglītis un Salvis Smukais.

   "Vienotības" pirmais numurs ir Jānis Rozenbergs, otrais Mārtiņš Malcenieks, savukārt trešais - Rita Merca. Sarakstā ir 18 kandidāti.

   Tāpat Cesis24.lv jau vēstīja, ka Cēsu novadā pirmo kandidātu saraksts vēlēšanām iesniedza "Vidzemes partija".

   Cesis24.lv jau vēstīja, ka pašreizējā novada vadītāja prognozēm, pašvaldību vēlēšanās Cēsīs varētu startēt seši politiskie spēki - "Vienotība", "Saskaņas centrs", nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK, Latvijas Zemnieku savienība, Latvijas Zaļā partija un, visticamāk, arī Reformu partija.


  •