Ziedu salons "Ziedu klēpis"

Ziedu piegāde sniedz iespēju iepriecināt savus draugus, radus un tuviniekus ar skaistu ziedu sveicienu. Brīnišķīgi ziedu pušķi un kompozīcijas tikai no svaigiem ziediem un kvalitatīviem materiāliem būs vislabākā dāvana ikvienam cilvēkam.

Ziedu piegāde

Ziedu piegāde sniedz iespēju iepriecināt savus draugus, radus un tuviniekus ar skaistu ziedu sveicienu. Brīnišķīgi ziedu pušķi un kompozīcijas tikai no svaigiem ziediem un kvalitatīviem materiāliem būs vislabākā dāvana ikvienam cilvēkam.

Ziedu piegāde tiek veikta jebkurā norādītajā laikā un vietā – vai tā būtu māja, dzīvoklis, birojs, slimnīca vai jebkura cita vieta. Ziedu piegāde ir labākā izvēle īpašiem gadījumiem vai arī ikdienas izskaistināšanai. Floristi veido dzimšanas dienai, Mātes dienai, Valentīndienai un citiem svētkiem piemērotus ziedu pušķus, kurus piegādāt izvēlētajai personai. Piemēram, sārtu rožu pušķis ar piegādi uz mājām patīkami pārsteigs un iepriecinās mīļoto kāzu gada dienā.

Ziedu piegāde tiek veikta arī sēru gadījumos, līdz sēru vietai piegādājot vainagus un štrausus. Liela daļa no klientiem ir ārzemēs dzīvojošie latvieši, kuri paši netiek klātienē atvadīties, tādēļ ziedu piegāde ļauj ar ziediem apliecināt kaut daļēju klātbūtnes sajūtu.

Salonā "Ziedu klēpis" pasūtījumiem virs 20 EUR piegāde Cēsīs bezmaksas.

Lasiet vairāk: http://www.ziedu-klepis.lv/piegade-un-apmaksa

Kāzu svinību noformēšana

Kāzu svinību noformēšana pārvērtīs īpašo svētku dienu par kāzu pasakas oāzi.  Kāzas ir vienīgie svētki dzīvē, kuros ir vēlme un ir vērts atļauties izsmalcinātākās un skaistākās dekorācijas. Atbilstoša kāzu dekorēšana liks jaunlaulātajiem un viņu viesiem justies īpašiem. Kāzu svinību noformēšana ar dzīviem ziediem atdzīvinās svētku telpu un radīs tai romantikas un mīlestības pilnu noskaņu.

Kāzu svinību noformēšana ietver sevī līgavas pušķa, auto dekora veidošanu, aproču, piespraužu un matu rotu izgatavošanu, kā arī ceremoniju un svinību vietas – baznīcas, viesu nama, lauku mājas, šķūņa un pat telts dekorēšanu.

Kāzu svinību noformēšanas centrālais elements ir jaunlaulāto galda dekors, ko klasiski veido kā iegarenu, aptuveni metru garu ziedu kompozīciju. To novieto galda centrā.

Viesu galda dekori radīs viesiem īpašu svētku noskaņojumu visa pasākuma laikā. Galda dekori tiek pieskaņoti pie telpas interjera, savienojot ar izvēlēto kāzu noformējuma stilu.

Kāzu svinību noformēšana paredz arī auto dekorēšanu ar ziediem. Auto noformējumu pamatā nosaka izvēlētā auto modelis.

Īpašu romantiku radīs ar ziediem dekorēts gredzenu spilventiņš. Ziedus var izmantot arī matu rotu, aproču un līgavaiņa piespraudes veidošanai.

Kāzu svinību noformēšana radīs neaizmirstamas un pasakainas emocijas gan jaunlaulātajiem, gan svētku viesiem. Skaisti ziedi padarīs jaunlaulāto īpašo dienu vēl skaistāku.

Lasiet vairāk: http://www.ziedu-klepis.lv/ziedu-klepis-piedava/kazu-svinibu-noformesana

Ziedi un ziedu pušķi

Ziedi un ziedu pušķi ir lielisks veids, kā iepriecināt savus tuviniekus svētkos, vai arī padarīt īpašu pavisam ikdienišķu dienu. Grieztie ziedi un ziedu pušķi izteiks vairāk un izjustāk nekā vārdi vien. Oriģinālas ziedu kompozīcijas iespējams veidot ikvienam dzīves gadījumam, piemēram, dzimšanas dienai un kāzām. Ja ziedi šķiet pārāk vienkārša izvēle, ziedu pušķi būs lieliska, efektīga alternatīva, kas pārsteigs ikvienu.

Ziedi un ziedu pušķi jāizvēlas, ņemot vērā ziedu sezonalitāti. Izvēloties ziedus, jāpievērš uzmanība arī ziedu izplaukumam. Ja ir vēlme, lai ziedi un ziedu pušķi saglabājas ilgāku laiku, jāizvēlas ziedi, kas nav pavisam atplaukuši. Lilijas, frēzijas un gladiolas ieteicams iegādāties ar jau diviem atplaukušiem ziediem. Ziedu kātu griezuma vietai jābūt gaišai.

Lai ziedi un ziedu pušķi ilgāk saglabātos, tiem vispirms slīpi jāapgriež kāti un tikai tad jāliek vāzē. Tas jāveic zem tekoša ūdens strūklas, lai kātos neieplūst gaiss. Ūdens vāzē ir jāmaina katru dienu, jo tajā vairojas baktērijas, kas var izraisīt kātu pūšanu. Visi ziedi un ziedu pušķi vislabāk jutīsies siltā ūdenī.

Lasiet vairāk: http://www.ziedu-klepis.lv/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)