Webapmaciba.lv apgūsti kursus par minimālās higiēnas prasībām uzņēmumā

Foto: Bigstockphoto.com
Foto: Bigstockphoto.com
Ja Jūsu uzņēmums ir to vidū, kas nodarbojas ar pārtikas pārstrādi vai ēdināšanas pakalpojumiem, tad darbiniekiem ir jāapgūst kursi "Minimālās higiēnas prasības uzņēmumā". Labā ziņa ir tā, ka darbiniekiem nebūs jātērē darba laiks, mācoties klātienes kursos. Sev ērtā laikā un vietā viņi kursus varēs apgūt online apmācībās internetā. 

Kam jāapgūst kursi "Minimālās higiēnas prasības uzņēmumā"?
Lai pareizi ievērotu pārtikas higiēnu, kursi ir jāapgūst pavāriem un pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem un oficiantiem, pārdevējiem un pārējiem I-III kvalifikācijas kategorijas pārtikas nozares darbiniekiem. Pirms izvēlaties kursus savā darba vietā, precizējiet, kādi tieši kursi ir jāiziet. 

Kas tiek apgūts kursos?
Webapmaciba.lv kursi noris trīs daļās – kursu satura apguve, eksāmena kārtošana un apliecības izdruka.  Kursu laikā tiek apgūtas šādas tēmas: 
- Pārtikas apriti regulējošie normatīvie akti Eiropas Savienībā un Latvijā;
- Pārtikas kontrole un uzraudzība Latvijā;
- Pārtikas aizsargātība un drošība;
- Statistika par pārtikas izcelsmes slimībām Latvijā un ārvalstīs;
- Ar pārtiku izplatīto slimību profilakse;
- Pārtikas piesārņojums;
- Personāla higiēnas prasības;
- Pārtikas higiēnas prasības; 
- Pasākumi labas higiēnas un ražošanas prakses nodrošināšanai;
- Pārtikas drošības un paškontroles sistēmas principi.

Daži no online apmācību bonusiem ir zemās izmaksas (cena par kursu privātpersonām ir tikai 10 EUR + 20 % PVN) un iespēja mācīties jebkurā vietā un sev ērtā laikā. Jūs varat reģistrēties un sākt mācīties jau tagad, neko negaidot!

Cik ilgi noris eksāmens?
Testa un eksāmena ilgums ir atkarīgs no kursanta iepriekšējām zināšanām un kursā apgūtā. Ja Jums ir bijušas jau priekšzināšanas, eksāmenu varēsiet nokārtot pat 15–20 minūšu laikā. Tad, ja būs jāatkārto apgūtā viela, eksāmena kārtošana aizņems 2 līdz 3 stundas. 

Svarīgi, ka apmācības atbilst visiem Latvijas un ES pārtikas aprites un pārtikas aprites higiēnas prasību regulējošiem likumiem un Pārtikas un veterinārais dienests akceptē Webapmaciba.lv izsniegto higiēnas apmācības apliecību. Tādējādi Jūs neieguldīsiet laiku, naudu un pūles veltīgi, iegūtā apliecība būs derīga darbam pārtikas jomas uzņēmumos Latvijā.  

Sākot darbu kafejnīcās, restorānos, pārtikas veikalos un citviet darbiniekam ir jāuzrāda sertifikāts par kursa "Minimālās higiēnas prasības uzņēmumā" iziešanu. Ātri un ērti to varat izdarīt Webapmaciba.lv. Aicinām reģistrēties Webapmaciba.lv un iziet apmācības jau tagad!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu