SIA "Kalnakrogs" – salmu smalcinātāji-izdalītāji pakaišiem, barības mikseri, kardāni

Salmu smalcinātāji-izdalītāji pakaišiem – efektīva, augstas veiktspējas tehnika salmu pārstrādei, smalcināšanai un pakaišu izdalīšanai.

Salmu smalcinātāji-izdalītāji pakaišiem

Salmu smalcinātāji-izdalītāji pakaišiem – efektīva, augstas veiktspējas tehnika salmu pārstrādei, smalcināšanai un pakaišu izdalīšanai. Pakaiši ieņem svarīgu lomu mājlopu labsajūtas un veselības uzturēšanā, tādēļ salmu smalcinātāji-izdalītāji pakaišiem nepieciešami un produktīvi darbojās ikvienā zemnieku saimniecībā.

"Teagle Tomahawk" salmu smalcinātāji-izdalītāji pakaišiem pieejami plašā klāstā pie izplatītāja SIA "Kalnakrogs". Sākot no nelieliem uzkabināmiem modeļiem un beidzot ar jaudīgiem piekabināmajiem smalcinātājiem-izdalītājiem ar lielisku darba ražību, kas apmierinās jebkuras prasības, sagatavojot lieliskas kvalitātes pakaišus.

"Tomahawk" ražotie salmu smalcinātāji-izdalītāji pakaišiem izceļas ar to vienkāršo lietošanu un vienmērīgu sasmalcinātās salmu masas izdalīšanu pa teritoriju – līdz pat 22 metriem uz vienu vai abām pusēm. Pakaiši tiks ieklāti ātri un kvalitatīvi, saglabājot salmu struktūru labākai mitruma uzsūkšanās spējai, kā arī pagarinot pakaišu izmantošanas laiku. Salmu smalcinātāji-izdalītāji pakaišiem samazina pakaišu patēriņu, tādēļ arī izmaksas samazinās pat par 30%!

Lasiet vairāk: www.kalnakrogs.lv  

Barības mikseri

Barības mikseri jeb lopbarības maisītāji-izdalītāji tiek izmantoti lauksaimniecībā rupjās lopbarības smalcināšanai, sajaukšanai un izdalīšanai. Barības mikseri ir būtiska tehnika liellopu audzētājiem, kā arī piena un gaļas ražošanai. Tie ļaus ietaupīt gan laiku, gan darbaspēka izmaksas, palīdzot ievērojami paaugstināt darba efektivitāti.

Lopbarības maisītāji-izdalītāji radīs virkni priekšrocību – ne tikai laika un naudas ekonomiju, darba efektivitātes paaugstināšanu, bet arī piena izslaukuma un tā kvalitātes palielināšanu, gaļas liellopu svara pieauguma veicināšanu, kā arī sagatavotās lopbarības apēdamības uzlabošanu.

SIA "Kalnakrogs" piedāvājumā ir horizontālā tipa un vertikālā tipa barības mikseri no firmas "Seko". Šī ražotāja tehnika ir ar augstu kvalitāti un efektivitāti gan smalcinātās barības, gan rituļos un kvadrātķīpās sagatavotās barības smalcināšanā, samaisīšanā un izdalīšanā. Lopbarības maisītāji-izdalītāji aprīkoti ar izcili precīzu svaru sistēmu, kas ļaus nosvērt nepieciešamās sastāvdaļas gatavojamajai barībai, tā iegūstot kvalitatīvu, veselīgu, viendabīgas masas lopbarību.

Barības mikseri pieejami plašā klāstā – SIA "Kalnakrogs" piedāvā dažādus modeļus un aprīkojuma klāstu, ar iespēju agregātus nokomplektēt atbilstoši saimniecības specifikai.

Lasiet vairāk: www.kalnakrogs.lv

Kardāni

Kardāni – būtiski lauksaimniecības tehnikas piedziņas mehānismi. No kardānu veiktspējas lielā mērā ir atkarīga lauksaimniecības tehnikas veiksmīga darbība. Tas nozīmē, ka kardāni nodrošinās lauksaimniecības darbu nepārtrauktību.

SIA "Kalnakrogs" piedāvājumā ietilpst augstākās kvalitātes kardānu vārpstas un to rezerves detaļas jebkuram tehnikas veidam no "Weasler". Kardāni izgatavoti, ņemot vērā dažādos darbos pielietojamo iekārtu, piemēram, barības mikseru, frēžu, pļaujmašīnu un rituļu prešu noslodzi, tādēļ tie būs uzticami darbā un ilgmūžīgi.

SIA "Kalnakrogs" produktu klāstā atrodami kardāni, kardānu krustiņi, kardānu dakšas, kardānu sajūgi un kardānu trubas.

Lasiet vairāk: www.kalnakrogs.lv