Sākusies pieteikšanās otrajai Cēsu novada čempionāta sezonai florbolā

Publicitātes foto/Foto: Cesis.lv
Publicitātes foto/Foto: Cesis.lv

Cēsu pusē, ceturtdien, 18.augustā sākas oficiālā pieteikšanās Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā otrajai sezonai. Aicina pieteikt savu komandu līdz ceturtdienai, 1.septembrim, pilsētas informācjas portāls Cesis24.lv uzzināja Cēsu novada pašvaldībā. 

Arī šogad florbola klubs "Lekrings" sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību rīko atklāto Cēsu novada čempionātu florbolā. Pērn čempionāts pulcēja 12 komandas no Cēsīm un tuvākajiem novadiem, pulcējot vairāk nekā 200 sportistus. Līdzīgi kā pērn – komandas izspēlēs divu apļu turnīru, noskaidrojot čempionāta labākās komandas titulu, bet pēc tam, balstoties uz sasniegtajiem rezultātiem, tiks izspēlēts play-off, kurā komandas cīnās par CNČ ceļojošo kausu.

Iepriekšējā gadā par čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda "Lekrings Sr", kas tikai pēdējā posmā apsteidza "Einšteinu".

Arī CNČ ceļojošā kausa izcīņā neiztika bez pārsteigumiem, bet par pirmajiem kausa turētājiem kļuva "Farm Dumperi.lv Club", kas finālā pārliecinoši pieveica SK "Fono" florbolistus.

Vispirms aicina iepazīties ar CNČ 2016 - 2017 nolikuma projektu, aizpildīt komandas pieteikumu un sūtīt galvenajam tiesnesim Jurim Markovam uz e-pastu juris.markovs@gmail.com. Neskaidrību vai ierosinājumu turnīra pilnveidošanai gadījumā aicina sazināties ar sacensību organizatoriem.

Visa informācija par turnīra norisi pieejama oficiālajā mājaslapā – cnc.lekrings.lv