Banner 980x90

Pieejams Cēsu novada brīvdienu ceļvedis “Sauli tverot”

Iestājoties vasaras sezonai, pieejams kļuvis Cēsu novada brīvdienu ceļvedis, kas palīdzēs novada viesiem un iedzīvotājiem aizvadīt vasaru “Sauli tverot”! Ceļvedī apkopotas daudzveidīgas idejas aizraujošiem vasaras piedzīvojumiem, interesanti un sirsnīgi stāsti par ievērojamām vietām un cilvēkiem Cēsu novadā, kā arī noderīgi padomi, kā aktivitātes dabā aizvadīt droši!

Dabas cienītājiem ceļvedī atrodama informācija par sešiem dažādiem pārgājienu, velosipēdu un laivu maršrutiem, kā arī idejas mierpilnai laika pavadīšanai dabā. Kultūras un vēstures izzinātājiem lasāms stāsts par Līgatnes pārceltuvi, skatāmas idejas Cēsu novada bagātā kultūras mantojuma izpētei, apmeklējot amatniecības darbnīcas, baudot vietējo mājražotāju gardumus, kā arī piedaloties ekskursijās Līgatnē ar leģendāru minibusu.

Elpu aizraujošu piedzīvojumu meklētājiem ceļvedī apkopoti noderīgi ieteikumi un idejas aktīvajai atpūtai vasarā pie ūdenstilpnēm, bet mierpilnas atpūtas cienītāji var iedvesmoties 2 dienu atpūtai un pilsētas izpētei Cēsīs, kā arī gūt ieskatu unikālās novada naktsmītnēs. Novada sirdscilvēki šajā ceļvedī dalās savus stāstos un pieredzē, lai iedrošinātu lasītājus mesties piedzīvojumos, bet Piebalgas slejā atklājas 800 gadu jubilejas svinību ieceres.

Neparastu pieredžu alkstošajiem ceļvedī atrodami arī ierosinājumi jaunu sajūtu gūšanai - visas vasaras garumā Cēsu novadā iespējams iepazīt 24 novada tūrisma apskates objektus, apceļošanas akcijas “Tavs olimpiskais starts Cēsu novadā!” ietvaros. Turpretim jau jūlija noslēgumā ikvienam būs iespēja piedalīties kopīgā pārgājienā “Viena diena Latvijā kā katra diena Spānijā”. Cēsu novads aicina pievienoties pārgājieniem Cēsis-Līgatne un Līgatne-Sigulda, ko ievadīs Zanes Eniņas, grāmatas “Santjago ceļš: plāksteris pēdām un sirdij” autores stāstījums 26. jūlijā Cēsīs.

Ceļvedis atrodams mājaslapā visit.cesis.lv vai šeit.

Plašāku informāciju par Cēsu novada ceļvežiem un tūrisma piedāvājumiem var atrast mājaslapā visit.cesis.lv vai sociālajos medijos Facebook @turisms_cesis un Instagram @visit_cesis!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)