Oktobrī Cēsīs notiks informācijas tehnoloģiju konference "Share IT"

Rīga, 6.sept., LETA. Cēsīs, Vidzemes koncertzālē "Cēsis", 4.oktobrī no plkst.10 līdz 20 norisināsies informācijas tehnoloģiju (IT) konference Vidzemē "Share IT", aģentūru LETA informēja Valmieras Attīstības aģentūras pārstāve Anete Antone.

Konferencē IT speciālistiem un šīs jomas interesentiem būs iespēja satikties, lai vairotu idejas, zināšanas, dalītos pieredzē un diskutētu par nozares aktuālajiem izaicinājumiem.

Šogad "Share IT" programmā tiks apskatītas tādas nozarē aktuālas tēmas kā kiberdrošība, mākslīgais intelekts, virtuālā realitāte, datorredze (computer vision), spēļošana (gamification) un citas. Konferencē savās zināšanās un pieredzē dalīsies gan Latvijas, gan ārvalstu IT profesionāļi.

Sesijas vadīs gan Vidzemes Augstskolas un Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvji, gan IT nozares uzņēmumu un organizāciju eksperti no "Echo Tech", "Riga TechGirls", "Qminder", "Valsts#196", "Vigo", "Wunder" u.c..

Dalībniekus sagaidīs intensīva vienas dienas programma ar vairākām lekciju/diskusiju sesijām. Sesiju norise paredzēta paralēli, lai ikviens varētu izvēlēties sev interesantāko un atbilstošāko.

Konferences laikā paredzēta arī aktīva darbošanās IT darbnīcā, iepriekš piesakoties, kā arī neformāla tīklošanās, pieredzes apmaiņa un sarunas dienas noslēgumā.

"Share IT" rīko "Skola6", SIA "Wunder Latvija" un Valmieras Attīstības aģentūra.