Nedēļas nogalē Cēsu apkaimē norisināsies Latvijas čempionāts motokrosā 

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Svētdien, 21.augustā savu sezonu atsāks Latvijas čempionāts motokrosā, aizvadot "Triobet Sports" Latvijas čempionātu solo motocikliem.

Kā pilsētas informācijas portālu Cesis24.lv informē Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) preses sekretāre Kristīne Ābelniece, šoreiz sportisti tiksies daudzu iecienītajā, pieckārtējā pasaules čempiona blakusvāģu motokrosā - Kristera Serģa - Cēsu "Ezerkalnu" mototrasē. Visas dienas garumā trasē dosies gan paši mazākie sportisti, gan pieredzes bagātie prestižo MX1 un MX2 klašu pārstāvji.

Līdz šim Latvijas čempionātā aizvadīti divi no pieciem posmiem un par līderi MX1 klasē kļuvis "MX Moduls" sportists Dāvis Ivanovs, kurš ar astoņu punktu pārsvaru apsteidz savu tuvāko sekotāju, igauni, Ventspils motokluba "Rodeo" sportistu Priit Ratsep. Savukārt MX2 klasē līdera pozīcijā ar 18 punktu pārsvaru atrodas Ivanova komandas biedrs, Eiropas čempionāta pārstāvis, Kārlis Sabulis. Kārļa tuvākais sekotājs divu posmu kopvērtējumā ir "Ghetto MX Team" sportists, igaunis Indrek Magi.

Sacensību trase šobrīd aktīvi gatavota un sportisti, domājot par gaidāmajām cīņām, tajā regulāri aizvada treniņus.

Cēsīs varēs redzēt daudzus spēcīgus pašmāju un kaimiņvalstu pārstāvjus. Viens no tiem būs arī Ventspils motokluba "Rodeo" pārstāvis Dāvis Līvs: "Uz šīm sacensībām gaidīšu arī fanus no Liepājas - kas tad tas par attālumu. Mans mērķis ir nobraukt stabili un pēc iespējas vairāk punktus atnest komandai –"Rodeo MX Racing Team", jo komanda cīnās par čempiona titulu."

Paralēli sacensībām norisināsies arī "Triobet Sports" Latvijas klubu čempionāts motokrosā, kā arī Latvijas kausa un Junioru čempionāta posmi.