Līgatnes novadā apturēts pamatīgā reibumā braucošs autovadītājs

Rīga, 11.okt., LETA. Pateicoties iedzīvotāju iesaistei, Līgatnes novadā policija apturējusi autovadītāju, kurš pie stūres bija sēdies pamatīgā reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Šorīt pēc plkst.9 operatīvās vadības nodaļa saņēma zvanu no kāda iedzīvotāja par automašīnas "Audi" vadītāju, kurš apdzīvotā vietā pārkāpis vairākus ceļu satiksmes noteikumus. Likumsargi tika informēti, ka vadītājs pārbraucis krustojumu pie luksofora sarkanā signāla, kā arī apdraud ceļu satiksmi, nekontrolējot sava transportlīdzekļa vadību, vairākas reizes gandrīz nobraucot no ceļa braucamās daļas.

Saņemtā informācija tika nodota Cēsu policijas iecirkņa darbiniekiem, kuri pēc desmit minūtēm transportlīdzekli atrada un apturēja. Vīrieša izelpā tika konstatēta 2,93 promiļu alkohola koncentrācija.

Automašīnas vadītājam par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, kas pārsniedz 1,5 promiles, tiek piemērots administratīvais arests no desmit līdz 15 diennaktīm, uzlikts naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro un atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.