Jaunpiebalgas novada vadītājs šokā par karoga ar padomju simbolikas izkāršanu

"Sākotnēji, redzot fotogrāfiju, pat nespēju noticēt, ka tas patiešām ir Jaunpiebalgā. Taču diemžēl tā bija. Šāda rīcība nav joks," komentējot situāciju, kad sestdien, 4.oktobrī, dienā, kad notika 12.Saeimas vēlēšanas, Jaunpiebalgā plīvoja sarkanas krāsas karogs ar padomju simboliku, laikrakstam "Druva" norādījis Jaunpiebalgas novada domes priekšsēdētājs Laimis Šāvējs.

Viņš laikrakstam atklāj, ka foto redzamā ēka atrodas darbību beiguša uzņēmuma slēgtā teritorijā.

Šāvējs uzskata, ka padomju simbolikas izmantošana ir nopietna un nepieļaujama rīcība. Viņaprāt, tā bija ļoti nepatīkama rīcība arī pret Jaunpiebalgas sabiedrību.

"Druvai" Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse norādījusi, ka šobrīd tiek noskaidroti lietas apstākļi.

Cesis24.lv jau vēstīja
, ka Jaunpiebalgā vēlēšanu dienā manīts karogs ar sirpi un āmuru.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)