BK "Valmiera" sezonu noslēdz ar uzvaru pār "Barons/LDz"

Papildināta visa ziņa.

Sestdien, 11.aprīlī, "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas spēlē "BK Valmiera" ar rezultātu 86:62 pārspēja "Barons/LDz", noslēdzot 2014./2015.sezonu.

Vidzemes komandas sastāvā ar 27 punktiem izcēlās Dāvis Rozītis, pilsētas informācijas portālu tīkls Pilseta24.lv uzzināja basketbola klubā.

Spēles sākumā pārsvaru ieguva "BK Valmiera" basketbolisti, kuri pēc pirmajām piecām minūtēm atradās vadībā ar 12:5. Pirmās ceturtdaļas beigas sekmīgākas padevās "Barons/LDz" basketbolistiem, kuri samazināja mājinieku pārsvaru līdz minimumam - 21:20.

Otrā ceturkšņa sākumā baroni pārņēma vadību, ko izdevās noturēt līdz ceturtdaļas vidum. Tomēr valmieriešu sekmīgā spēle pirmā puslaika noslēgumā atgrieza vadību vidzemniekiem, kuru sastāvā pirmajās 20 minūtēs 18 punktus jau bija guvis Dāvis Rozītis. Puslaika pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 40:35 par labu "BK Valmiera".

Otrā puslaika ievadā Dāvis Rozītis turpināja spēlēt rezultatīvi, ļaujot vidzemniekiem panākt 10 punktu pārsvaru. Trešās ceturtdaļas Aigara Šķēles aktīvā spēle palīdzēja palielināt valmieriešu pārsvaru līdz 65:50. Noslēdzošās ceturtdaļas ievadā "BK Valmiera" veica 11 punktu izrāvienu, pateicoties labai aizsardzībai panākot +26. Spēles beigās Valmieras basketbolisti noturēja pārsvaru un sezonu noslēdza ar pārliecinošu uzvaru - 86:62.

"BK Valmiera" - "Barons/LDz" 86:62 (20:19, 20:16, 25:15, 21:12)
Valmiera: Rozītis 27, Dovers 14+7AB, Šķēle 10, Dārgais 10+6AB, Čižausks 9+9RP, Vīņauds 8, Apsītis 4, Iļjins 4, Elksnis, Vītols, Freibergs.
Barons/LDz: Kedžo 13, Rozītis 11, Epners 11, Ošiņš 7, Cipruss 6, Rudmiezis 5, Burenko 4, Kambala 3, Gļebovs 2, Mizis.

"Basketbola klubs Valmiera" pateicas visiem līdzjutējiem un atbalstītājiem, kas juta līdzi komandai šajā sezonā.