Banner 980x90

Aizraujošas idejas vecpuišu ballītei

Publicitātes foto
Publicitātes foto
Teju ikviens līgavainis uzskata, ka pirms kāzām ir kārtīgi jāuzjautrinās. Arī visi līgavaiņa draugi ar nepacietību gaida vecpuišu ballīti, jo tas ir viens no svarīgākajiem pirmskāzu notikumiem. Daži cilvēki uzskata vecpuišu ballīte par simbolisku atvadīšanos no bezrūpīgas vientuļnieku dzīves, citi skatās uz to kā uz iespēju vēlreiz satikties ar tuvākajiem draugiem un pavadīt kopā jautru vakaru. Tā kā nav vecpuišu ballītes standarta, katrs cilvēks organizē šo pasākumu kā labpatīk. Idejas vecpuišu ballītei mēdz būt gan mierīgas, gan eksotiskas, un viss ir atkarīgs no tā, ko pirms kāzām vēlas darīt līgavainis.

Un kādu vecpuišu ballīti vēlaties jūs?
Tradicionāli pirmskāzu izklaides ir bijušas trakulīgas, taču mūsdienās idejas vecpuišu ballītei ir ļoti dažādas. Ballīte var ilgt:
- vienu vakaru. Ja plānojat ielūgt tikai tuvākos draugus un negribat rīkot grandiozu ballīti, pavadiet vakaru iemīļotā bārā vai dodieties spēlēt biljardu vai kārtis labā klubā;
- vienu dienu. Aktīvā atpūta, īpaši siltajā laikā, ir daudzu vecpuišu favorīts. Aktivitātes mežā vai pie upes  stiprina draudzības saites un sagādā neaizmirstamas emocijas. Tuvojoties vakaram, ballīti var turpināt bārā vai doties baudīt pasūtīto izklaides programmu;
- divas dienas. Ballītes ar lielu viesu skaitu bieži norisinās lauku mājā, pirtī, kempingā. Daži līgavaiņi izvēlas ballītes pirmo dienu pavadīt vīriešu kompānijā, bet nākamajā dienā viņiem piebiedrojas līgava ar draudzenēm.

Labas idejas vecpuišu ballītei var smelties, draugu lokā apspriežot kopīgi piedzīvotos labākos atpūtas brīžus un izvēloties notikumus, ko gribētos atsaukt atmiņā.

Rīkot ballīti patstāvīgi vai pasūtīt pie profesionāļiem?
Organizēt lielisku vecpuišu ballīti var saviem spēkiem, taču daudzi izvēlas vērsties pasākumu aģentūrā. Uzticot ballītes organizēšanu profesionāļiem, jūs varēsiet pilnvērtīgi atpūsties un nedomāt par pasākuma tehniskajām detaļām. Kāzu portālā Līgavām.lv ir apkopoti piedāvājumi no dažādām atpūtas vietām, kur var sarīkot aizraujošu vecpuišu ballīti. Interesantu vakara programmu un nepiespiestu atmosfēru piedāvā:
- stilīgi bāri, kuros var baudīt metropoles gaisotni;
- izklaides un aktīvās atpūtas aģentūras;
- deju studijas ar meistarklasēm un paraugdejām.

Sazinieties ar ballīšu organizētājiem, lai noskaidrotu pasākuma detaļas un pielāgotu ballītes programmu savām vēlmēm. Līgavām.lv portālā katram uzņēmumam ir savs profils ar kontaktiem, attēlu galeriju un ballīšu vīziju, tāpēc viegli varēsiet atlasīt saistošus piedāvājumus.

Emocijām bagāta vecpuišu ballīte ir tikpat neaizmirstama kā kāzu diena. Ienāciet www.ligavam.com un rodiet iedvesmu jautrākajām pirmskāzu izklaidēm!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)