"Siera ražotne" Raunā

Siera ražotne Raunā ir Ceriņu ģimenes uzņēmums, kas gardēžiem piedāvā 23 izcilus produktus – sierus, sviestu un makaronus.

Ražotnes firmas zīme ir Zaļais siers, kura viena no sastāvdaļām – sierāboliņš – tiek audzēts pašu dārzā. Pēc sierāboliņa pievienošanas produkts iegūst raksturīgo Zaļā siera garšu, krāsu un smaržu.
Ražotnē top arī beramais siers Ķiplociņš, beramais siers ar garšaugiem, pikantā biezpiena uzkoda ar garšaugiem – knapsieriņi, veselīgais Zelta (gī) sviests, 15 veidu Mājas makaroni (pilngraudu, ar spinātiem, garšaugiem, tomātiem, kariju u.c. ) un 5 veidu Mājas nūdelītes.
Viesiem (grupās virs 10 pers.) iespēja apskatīt ražotni, iepazīties ar produktu ražošanas procesu un tos nobaudīt!
Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Adrese: Parka iela 4a, Rauna, Raunas pagasts, LV-4131
GPS koordinātas: 57.3339568, 25.6108095
Tālrunis: 22 014 583
Mājaslapa: http://www.sierarazotne.lv/
E-pasts: sierarazotne@gmail.com

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)