Elektro Vilks, SIA, Rūpniecisko iekārtu automatizācija

Elektro Vilks, SIA, Rūpniecisko iekārtu automatizācija

Priekuļi, Dārza 13 (Latvia), Priekuļu p., Cēsu n., LV-4126
+371 28686589 +371 28686589 Mājaslapa Mājaslapa

Par SIA "Elektro Vilks"

SIA "Elektro Vilks" ir dibināts 2008. gadā. Mēs nodarbojamies ar dažādu industriālo iekārtu automatizāciju, programmēšanu, vadības un spēka sadalņu montāžu, zibensaizsardzības un elektroinstalāciju izbūvi. Mūsu klienti ir kokapstrādes uzņēmumi, lauksaimniecības produktu ražotāji, metālapstrādes uzņēmumi, dažādu iekārtu ražotāji un uzņēmumi, kuros izmanto padeves sistēmu, graudu žāvēšanas un glabāšanas iekārtu, atkritumu šķirošanas kompleksu, biokurināmā katlu, kā arī citi ražošanas iekārtu izmantotāji.

Industriālo iekārtu un elektroiekārtu:

  • programmēšana - Siemens, Rockwell Allen-Bradley,
  • montāža,
  • pārbūve,
  • apkalpošana,
  • serviss

Atkritumu šķirošanas automātikas projektēšana, uzstādīšana un programmēšana

Biokurināmā katlu un palīgiekārtu automatizācija jauniem un lietotiem katliem no 1MW-9MW. Esam izveidojuši automātiku vairāk kā 30 apkures katliem. Projekti realizēti Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā. 

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 28686589
Mobilais tālrunis +371 22077950
E-pasts el.vilks@inbox.lv
Mājaslapa https://www.automation.lv/
Reģistrācijas numurs 44103053784

Atslēgvārdi

Rūpnieciskās iekārtas automatizācija, Iekārtu automatizācija, Rūpniecisko elektro iekārtu un ietaišu automātika, automātikas uzstādīšana, robotu programmēšana, industriālo iekārtu un elektro iekārtu: montāža, pārbūve, apkalpošana; Elektroiekārtas, sadales, vadības sadales: projekta izstrāde, montāža, industriālā programmēšana, Siemens, Rockwell Allen-Bradley, Atkritumu šķirošanas automātikas projektēšana un uzstādīšana, BIO degvielas kurināmo katlu automātikas projektēšana un uzstādīšana, projekti jauniem un lietotiem katliem un kurtuvēm ar jaudu 1MW -10MW, Kokapstrādes elektro automātiskās padeves sistēmas projektēšana, izbūve un uzstādīšana, Graudu glabāšanas un žāvēšanas automātikas projektēšana, izbūve un uzstādīšana. Kokapstrādes iekārtu automatizācija, Kūdras apstrādes iekārtu automatizācija, Fermu, barības sagatavošanas iekārtu, dozēšanas, ventilācijas, apkures automatizācija, šķeldas apkures, bioapkurināmās apkures automatizācija, Automātikas izbūve, uzstādīšana, Latvija, Lithuania, EESTI, Krievija, Baltkrievija, Somija, Zviedrija, Norvēģija, Dānija. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija