SIA “Eirofiltri” – mehāniskie, kombinētie un extra sērijas ūdens attīrīšanas filtri

Eirofiltri
Eirofiltri

Dzidrs, veselīgs, dzerams ūdens tikai 20 minūšu laikā? Tas ir iespējams! “Junkors filtri” piedāvā risinājumu, ātri uzstādot ūdens attīrīšanas filtru tavā mājoklī.

Kāpēc filtrēt ūdeni?

Dažādi dabas procesi un klimata pārmaiņas ievieš jaunas un negaidītas korekcijas cilvēka ikdienā, atgādinot par to, cik liela nozīme ir pārdomātām un dabai draudzīgām izvēlēm. Nav noslēpums, ka plastmasas atkritumu daudzums rada nopietnu apdraudējumu dabai, tādēļ arvien vairāk cilvēku meklē iedvesmu un risinājumu tā saucamā „zero waste” jeb nulles atkritumu dzīvesveidā. Piemēram, tik vienkārši un praktiski soļi, kā auduma iepirkuma maisiņa vai daudzkārt lietojamās ūdens pudeles iegāde, var kļūt par milzīgu ieguldījumu apkārtējās vides aizsardzībā. Glīta, eleganta, gaumīga daudzkārt lietojamā ūdens pudele no tērauda vai stikla ir lieliska alternatīva veikalā nopērkamām plastmasas pudelēm – to var uzpildīt mājās un baudīt svaigu un patīkami vēsu ūdeni visas dienas garumā.

Kaut gan Latvijas iedzīvotājiem ir plaši pieejams augstvērtīgs dabīgais dziļurbumu ūdens, tā kvalitāti var negatīvi ietekmēt novecojusī ūdens apgādes sistēma. Rezultātā kopā ar ūdeni jūsu uzturā nonāk rūsa, nogulsnes, saduļķojumi un citi piemaisījumi, kas veidojas cauruļvadu tīklos. Par laimi, šo problēmu var ātri un vienkārši atrisināt, uzstādot ūdens attīrīšanas filtru – tas neaizņem daudz vietas, ļauj ietaupīt naudu un sniedz iespēju ikdienā lietot uzturā tīru un veselīgu ūdeni.

Vairāk par mehāniskajiem filtriem: https://www.junkorsfiltri.lv/

Mehāniskā ūdens attīrīšana

 


Šodien ūdens attīrīšanas tehnoloģiju piedāvājums ir visai plašs, tādēļ katrs var atrast sev piemērotāko risinājumu. Mehāniskā ūdens attīrīšana ar poliestera šķiedras, polipropilēna diega vai presēta polipropilēna palīdzību ir viens no vienkāršākajiem un vienlaikus efektīvākajiem veidiem, kā attīrīt krāna ūdeni no visa liekā (organiskie piemaisījumi, cauruļvada atkritumi, smiltis, ūdenszāles, māls, rūsa). SIA “Eirofiltri” piedāvā “Junkors” mehāniskos filtrus aukstā un karstā ūdens attīrīšanai. Atkarībā no ūdens piesārņojuma pakāpes mehāniskie filtri uzticami kalpo līdz pat 3 mēnešiem, attīrot ap 12 000 litriem ūdens. Ekonomiski un funkcionāli mehāniskie filtri ir lieliski piemēroti izmantošanai dzeramā ūdens attīrīšanai dzīvokļos, privātmājās, vasarnīcās vai nelielos uzņēmumos.   

Vairāk par mehāniskajiem ūdens attīrīšanas filtriem: https://www.junkorsfiltri.lv/produkcija/mehaniskie-udens-filtri/

Kombinētie ūdens filtri

 


Kombinētie filtri ir universāls risinājums krāna ūdens kvalitātes uzlabošanai, jo tie vienlaikus veic gan mehānisko, gan ķīmisko attīrīšanu. Rezultātā jūs iegūstat dzidru un garšīgu ūdeni, attīrītu no visa veida organiskiem un ķīmiskiem piemaisījumiem (herbicīdi, pesticīdi, hlors, eļļas, smago metālu joni), kā arī no šo vielu izraisītām smakām. Kombinētajos filtros mehāniskais ūdens attīrīšanas elements ir apvienots ar aktīvo ogli, sudrabu vai jonīta sveķiem. Šī tehnoloģija palīdz uzlabot ūdens smaržu un garšu, kā arī neitralizēt ūdenī esošās kaitīgās vielas.

Vairāk par kombinētajiem filtriem: https://www.junkorsfiltri.lv/produkcija/kombinetie-udens-filtri/

Extra sērijas filtri

 


Extra sērijas ūdens attīrīšanas filtri ir nevainojami tīra, garšīga un veselīga dzeramā ūdens garants. Salīdzinot ar kombinētajiem filtriem, “Junkors” extra sērijas filtriem ir lielāks mehāniskais attīrīšanas laukums un ķīmisko vielu daudzums, līdz ar to arī augstākas absorbēšanas spējas. Filtrējošais elements – poliestera šķiedras  savienojumā ar aktīvo ogli, sudrabu, jonīta sveķiem vai polifosfāta sāli – rūpējas par to, lai nekāda veida organiskie piemaisījumi vai ķīmija nenonāktu jūsu uzturā.

Ūdens filtri, kas tiek ražoti ar preču zīmi "Junkors Filtri", ir 100% Latvijas uzņēmuma SIA "Eirofiltri" izstrādāta un ražota produkcija. Ūdens filtri ir pārbaudīti Reģionālās vides pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā vides un veselības aizsardzības centrā.

Vairāk par extra sērijas filtriem: https://www.junkorsfiltri.lv/produkcija/extra-serija/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu