Lensor.eu – tavs labākais kontaktlēcu interneta veikals

Kur pirkt labas kontaktlēcas par izdevīgu cenu? Kur atrast gaumīgas datorbrilles? Kur meklēt saulesbrilles jaunajai sezonai? Atbilde uz šiem jautājumiem ir tikai viena – interneta veikalā Lensor.eu

Kāpēc kontaktlēcu un citu optikas preču iegādei izvēlēties tieši Dr. Lensor interneta veikalu? 

Ērta iepirkšanās jebkurā laikā un vietā
Dr. Lensor interneta veikals ir atvērts vienmēr, tāpēc savu iepirkšanos un labāko kontaktlēcu izvēli var ieplānot jebkurā ērtā laikā un vietā. Šobrīd, kad lielākā daļa ikdienas paiet attālināti, arī iepirkties ērtāk un drošāk šķiet internetā. Arī optikas preces var iegādāties internetā, ja vien izvēlas uzticamu pārdevēju. Un Dr. Lensor noteikti tāds ir, jo sadarbojas tikai ar pārbaudītiem ražotājiem un preču piegādātājiem, garantējot augstas kvalitātes preces.

♦ Vienmēr zemas cenas visām precēm
Dr. Lensor izveidojis veikalu internetā ne tikai tāpēc, lai tas būtu ērti pieejams klientiem, bet arī tāpēc, lai varētu nodrošināt izdevīgas cenas visām precēm katru dienu, nevis tikai īpašu akciju laikā. Labas cenas ir viens no iemesliem, kāpēc klienti atrod un izvēlas tieši šo interneta veikalu.

♦ 100% oriģinālas vadošo ražotāju kontaktlēcas
Pircēji var būt droši, ka iegādājas tikai oriģinālas zīmolu preces. Ilgo darbības gadu laikā Dr. Lensor ir izveidojis sadarbību ar labākajiem ražotājiem un izplatītājiem visā pasaulē. E-veikalā pieejamas CooperVision, Alcon, Bausch&Lomb, Johnson&Johnson, RayBan, Vogue, Dolce&Gabbana, Prada un citu uzticamu zīmolu preces.

♦ Plašs sortiments visās preču kategorijās
Interneta veikala plaukti vienmēr ir pilni ar aktuālākajām precēm no visām kategorijām. Vienmēr var iegādāties sev vajadzīgās vienas dienas, divu nedēļu vai mēneša kontaktlēcas, visus lēcu kopšanas līdzekļus un piederumus, datorbrilles acu aizsardzībai no ekrānu zilās gaismas, kā arī gaumīgas saulesbrilles un briļļu aksesuārus.

♦ Pieejamas arī krāsainās kontaktlēcas
Dr. Lensor veikala sortimentā pieejamas arī krāsainās kontaktlēcas, kas pēdējos gados kļuvušas arvien pieprasītākas. Ar krāsainajām kontaktlēcām iespējams izmainīt acu krāsu uz jebkuru citu, piemēram, debesu zilu, dzidri zaļu vai silti brūnu, kā arī daudzām citām dabīgām un neparastām krāsām. Krāsainās kontaktlēcas iespējams pasūtīt ar vai bez dioptrijām, tāpēc drīkst nēsāt arī tie, kuriem nav vajadzīga redzes korekcija.

♦ Piegāde un saņemšana visā Latvijā
Klientu ērtībai pieejami dažādi preču saņemšanas veidi. Pasūtījumu bez maksas var izņemt optikas salonos visā Latvijā, saņemt pakomātos, izņemšanas punktos un pa pastu. Sūtījumiem, kuru vērtība ir vismaz 15 eiro, piegāde ir bez maksas. Protams, kurjers piegādās sūtījumu arī līdz namdurvīm.

Kontaktlēcu abonements aizmāršīgajiem
Dr. Lensor pieredze mudinājusi izveidot aizmāršīgajiem un steidzīgajiem lēcu lietotājiem ērtu pakalpojumu – kontaktlēcu abonementu. Atliek vienu reizi veikt pasūtījumu, norādot visus aktuālos parametrus, bet Dr. Lensor parūpēsies, lai šāds pasūtījums automātisku tiktu atkārtots katru mēnesi vai biežāk, ja tas nepieciešams. Samaksa tiek automātiski ieturēta no konta.

Ienāc Lensor.eu un izvēlies savas kontaktlēcas, datorbrilles un saulesbrilles jau tagad!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu