Atklāta ikgadējā biznesa tehnoloģiju konference RIGA COMM

Sākot no šodienas, 10. oktobra, līdz 11. oktobrim Rīgā norisinās ikgadējā biznesa tehnoloģiju konference RIGA COMM. Pasākumā piedalās Latvijā lielākais digitālā mārketinga pakalpojumu sniedzējs maziem un vidējiem uzņēmumiem "Latvijas Tālrunis". Ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt "Latvijas Tālruņa" stendu, kur tiks sniegtas bezmaksas konsultācijas par digitālo pakalpojumu iespējām un risinājumiem.

Tāpat 11. oktobrī plkst. 11.50 "Latvijas Tālruņa" pārstāvji sniegs izglītojošu lekciju par tēmu "Inteliģentā mājaslapa", kurā apskatīs, kā mazajam uzņēmējam efektivizēt vienkāršu mājaslapu, lai tā dotu augstāku atdevi un palīdzētu ikdienas biznesa procesu nodrošināšanā, turklāt neieguldot milzu finanšu un laika resursus. Tiks dots arī neliels ieskats par to, kā kopumā izskatās neliela uzņēmuma digitālā mārektinga ekosistēma un sadarbība ar ārpakalpojumu sniedzēju tās uzturēšanā.

Savukārt 11. oktobra pēcpusdienā, plkst. 13.30 RIGA COMM dalībnieki un viesi aicināti uz Workshop par Google My Business (GMB) piedāvātajām iespējām. Kā likt savam biznesam izcelties Google meklēšanas rezultātos un kas jāņem vērā, lai tavs klients spētu tevi atrast? Daloties pieredzē, kas iegūta darbā ar vairāk nekā 2600 klientiem, "Latvijas Tālruņa" speciālisti pastāstīs par izplatītām kļūdām, veidojot GMB profilu, un paņēmieniem, kā optimizēt profila saturu. 

Abas izstādes norises dienas "Latvijas Tālruņa" stendā speciālisti sniegs bezmaksas konsultācijas par dažāda veida digitālajiem risinājumiem maziem un vidējiem uzņēmumiem, tai skaitā inteliģentajām mājaslapām, GMB, e-komerciju un citiem.

SIA "Latvijas Tālrunis" ir dibināts 1991. gadā un var lepoties ar iespaidīgu deviņus tūkstošus lielu aktīvo klientu loku, kā arī tādiem zīmoliem kā ZL.LV, Firmas.lv, Medicine.lv, ABC.LV, Pilseta24.lv un citiem. Sekojot tirgus tendencēm, uzņēmums pēdējo piecu gadu laikā ir veiksmīgi transformējis savu darbību no uzziņu jeb yellow page biznesa uz digitālo mārketinga pakalpojumu sniegšanu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

RIGA COMM ir ikgadējs IT un biznesa pasākums pakalpojumu un ražošanas nozaru uzņēmējiem, valsts iestāžu vadītājiem un nozaru profesionāļiem, kur vienuviet iepazīt aktuālāko Baltijas un ārvalstu digitālo pakalpojumu sniedzēju un produktu izstrādātāju piedāvājumu, konsultēties ar zinošiem speciālistiem un kopīgi izvēlēties piemērotākos risinājumus savam biznesam vai organizācijai.

RIGA COMM norisināsies no 10. līdz 11. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā. Papildu informācija: http://rigacomm.com/lv/.