Visas ziņas

 • SIA "Vārtu veikals" – žogi, vārtu automātika, vārti

  Lai pasargātu mājokli vai kādu citu privātu teritoriju no nelūgtiem viesiem, liela daļa cilvēku iegādājas tik noderīgu konstrukciju kā žogi. Tie labi pasargā gan no klaiņojošiem dzīvniekiem, gan arīdzan no ziņkārīgām acīm, kā arī organiski papildina mājas apkārtni.Žogi iemantojuši lielu pieprasījumu, pateicoties daudzām labām īpašībām.

 • Uzņēmumam "GB Koks" dēļu apstrādes līniju piegādās Lietuvas kompānija "Ukmega"

  Varakļānu novada kokapstrādes uzņēmums "GB Koks" iepirkumu konkursā par sānu dēļu apstrādes līnijas piegādi uzvarējusi Lietuvas kompānija UAB "Ukmega" ar 310 000 eiro līgumcenu.

 • 5 idejas oriģinālām Ziemassvētku dāvanām

  Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki. Pa radio dzirdamas pazīstamās melodijas, dienas saraujas, un ārā paliek aukstāks. Daudzus no mums aizvien uzmācīgāk nomoka jautājums, ko dāvināt draugiem, radiniekiem un kolēģiem svētkos. Lūk, dažas idejas oriģinālām dāvanām!

 • SIA "Izoterms" – metālapstrāde, metāla konstrukcijas, metāla loksnes

  Ļoti bieži gadās situācijas, kad dažādu metāla konstrukciju izgatavošanai ir grūti atrast vajadzīgos izejmateriālus un gatavās detaļas, kas saistīts ar gatavo izstrādājumu augstajām izmaksām, neatbilstošu kvalitāti un daudziem citiem faktoriem. Šādos gadījumos lieti noder metālapstrāde. 

 • SIA "AirCenter Latvia" – industriālie kompresori, kompresoru serviss, skrūves kompresori

  Reti kura industriālā joma ir iedomājama bez tādām iekārtām kā industriālie kompresori – speciāla aprīkojuma gaisa saspiešanai un pārvietošanai ar plašu pielietojumu visdažādākajās rūpniecības sfērās. Industriālie kompresori ir neaizvietojamas tehnoloģijas tādās jomās kā metalapstrāde, kokapstrāde, pārtikas rūpniecība, medicīna un daudzās citās. 

 • INOXBOLT – skrūves, stiprinājumi

  Skrūves ir būtiskas detaļas, veicot gandrīz jebkuru remontdarbu, kā arī vispārīgi celtniecībā un saimniecībā. Skrūves ir stiprinājums, bez kura nevarētu iedomāties neko, ko redzam sev apkārt, piemēram, mēbeles, metāla konstrukcijas, autoindustrija, celtniecības un lauksaimniecības tehnika.

 • Valkā nākamnedēļ atklās jaunu ražošanas ēku

  Trešdien, 13.novembrī, plkst.15 atklās ražošanas ēku Valkā, Varoņu ielā 39A, kuras nomas tiesības izsoles rezultātā ieguva iepakojumu un būvniecības materiālu ražotājs SIA "Pepi rer".

 • Festivāls "Bildes" 16. novembrī aicina uz koncertu bērniem

  Kopbilde/ "BILDES 2018"/ Foto: Inese Grizāne/ "BILŽU BIROJA" arhīvs

  Mūzikas un mākslas festivāls "Bildes" aicina uz koncertu bērniem, kas 16. novembrī plkst. 12 notiks VEF Kultūras pilī. Koncerts bērniem "Bilžu" programmā iekļauts kopš 1992. gada, un ir kļuvis par festivāla neatņemamu sastāvdaļu.  Jau tradicionāli koncertu vadīs  mūziķe un pedagoģe Igeta Ozoliņa. Festivāla "Bildes"  koncertā bērniem piedalās Latvijā zināmas bērnu vokālās un deju studijas. 

 • JP Solutions - drošības sistēmas darbam augstumā

  Strādājot augstumā, piemēram, tīrot ēku fasādes vai veicot mājas celtniecību, obligāti ir nepieciešams ievērot darba drošību. Lai izvairītos no dažāda veida riskiem gan būvniecības laikā, gan pēc tam ekspluatācijas laikā, tostarp – traumām vai pat letāla iznākuma –, strādājot augstumā, nepieciešams lietot drošības sistēmas.

 • Tiesa noraida "Ostby" maksātnespējas pieteikumu

  Rīgas rajona tiesa Jūrmalā noraidījusi SIA "Sanibūve" iesniegto koka karkasa māju ražotāja SIA "Ostby" maksātnespējas pieteikumu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.