Banner 980x90

Ungurmuiža

18.gadsimta koka ēku ansamblis ir vienīgais Latvijā saglabājies baroka koka pils arhitektūras paraugs, kur iekštelpas bagātīgi greznotas ar sienu gleznojumiem. Senā koka celtne labprāt uzņem viesus! Ekskursijas latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.

Ungurmuižas īpašo noskaņu izjūt ikviens - mākslas baudītāji, vēstures pētnieki un dabas mīļotāji. Šeit ir vieta romantiskām pastaigām, svinībām, atpūtai ar ģimeni, kur senie ozoli un liepas stāsta par dabas un cilvēka attiecībām gadsimtu garumā un nodod svētību nākamajām paaudzēm.

Par tradīciju kļuvuši koncerti, pulcējot simtiem skatītājus, kas vasarās parka gaisotnē zem klajas debess vēlas izbaudīt klasiskās mūzikas skanējumu. Ziemas sezonā ciemos aicina Ungurmuižas ļoti mazie tradicionālie mūzikas vakari! Izstāžu zālē apskatāmas latviešu mākslinieku darbu izstādes. Kungu mājas svinību zāle, terase vai parks ir lieliska vieta kāzām un laulību ceremonijām. Pēc ceremonijas varēsiet saskandināt šampānieša glāzes, aplūkot seno ēku vai uzrakstīt mīlestības apliecinājumu turpat zem senajiem ozoliem. Muižas parks ir neatkārtojams dabas fotosalons!

Adrese: Ungurmuiža, Raiskuma pagasts, Cēsu novads, LV-4146
Tālrunis: +371 22007332
Mājaslapa: www.ungurmuiza.lv
E-pasts: info@ungurmuiza.lv
GPS koordinātes: 57.3623181, 25.0691499

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)