Banner 980x90

Remdenkalna (Beiwerkas) alas

Lielākās un iespaidīgākās Līgatnes alu sistēmā gan tāpēc, ka šeit atrodas garākā Līgatnes ala, gan tāpēc, ka šī ala ir ar līkumu – tāda, kurai nav gaismas tuneļa galā.

Lielajā Beiwerkas alā ir iespējams dzirdēt klusumu. Tās ir neatkārtojamas sajūtas, kad aizejot aiz alas līkuma izslēdz gaismu, ievelc elpu un ļaujies klusumam. Šķiet, ka apstājies laiks un viss sastindzis. Ir savāda sajūta, bet it nemaz bailes. Ieslēdzot lukturi viss kļūst gaišs un ieraugi alas spraugā guļošu sikspārni, tad vēl, vēl un vēl... un redzi cik to ir daudz. Sikspārņi šai alā pārlaiž gaišo dienu un īpaši daudz - salto ziemu. Tu zini, ka sikspārņa miegu nedrīkst traucēt, jo tas šim peļputnam var būt nāves spriedums. Tu visu apskati un dodies uz izeju. Un piedzīvojums ilgs kādas desmit minūtes, bet atmiņas saglabāsies mūžīgi.

Adrese: Līgatne, Līgatnes pilsēta, LV-4110
Tālrunis: +371 64153169, +371 29189707
Mājaslapa: www.visitligatne.lvwww.ligatne.lv
E-pasts: info@visitligatne.lv
GPS koordinātes: 57.245874, 25.0490092

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)