Banner 980x90

Kaives muižas parks

Apmeklējiet Kaives muižas parku, kur varēsiet aplūkot ozolkoka skulptūras, kas tapa simpozijā "Koks un cirvis" (2006. gads) Latvijas un citu valstu tēlnieku rokās.

No parka paveras pasakaina ainava uz brīvdabas estrādi un tālāk bērzos vizošo Kaives ezeru. Aktīvās atpūtas cienītājiem parkā ir iespēja spēlēt volejbolu, kamēr jaunākā paaudze var sevi attīstīt un nodarbināt aktīvās atpūtas laukumā. No muižas laikiem parkā ir saglabājušies vien vīna un ledus pagrabi. Ledus pagrabs ir atjaunots un pielāgots saviesīgiem vasaras pasākumiem, savukārt vīna pagrabs vēl gaida savu atdzimšanu.

Adrese: Kaive, Kaives pagasts, LV-4144
Tālrunis: +371 27874575 (Cēsu novada Vecpiebalgas apvienības pārvalde)
Mājaslapa: www.vecpiebalga.lv, www.visitvecpiebalga.lv
E-pasts: guntis.davidovs@vecpiebalga.lv
GPS koordinātes: 57.0516734, 25.6297429

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)