Banner 980x90

Aktīvās atpūtas komplekss "Ozolkalns"

Aktīvās atpūtas komplekss "Ozolkalns" atrodas atrodas Gaujas Nacionālajā parkā, Gaujas krastā, priežu meža ieskauts, 5 km no Cēsu centra.

Šeit atpūsties aicināti gan lieli, gan mazi - ģimenes ar bērniem, draugu kompānijas, pāri, un piemērotas atpūtai jebkurā gadalaikā.

Ozolkalna slēpošanas trases ir vienas no garākajām Latvijā. 3 no tām sasniedz 500 metru garumu. Kopā ir 4 pastāvīgās trases un borderkrosa un free-ride trase, kuras tiek izveidotas, ja ir labvēlīgi laika apstākļi. Ozolkalna nobraucieni veidoti maksimāli saglabājot dabisko reljefu, kas tos padara daudz interesantākus.
Gaujas ielejas kokos ar burvīgu skatu uz Gaujas senleju ir ierīkots "Supervāvere" parks ar trim dažādu līmeņu šķēršļu trasēm. Kopā parkā ir vairāk, kā 60 škēršļu, divas no trasēm beidzas ar "brīvo kritienu", bet garākā – piedzīvojumu trase izceļas ar īpaši garu nobraucienu pa trosi, kas sasniedz 250 metrus.
Kempings "Ozolkalns" vasarā ir ideāls pieturas punkts laivu un plostu braucējiem vai piedzīvojumu parka "Supervāvere" apmeklētājiem, bet ziemā tas ir labākā vieta nakšņošanai Ozolkalna slēpošanas trašu apmeklētājiem, jo atrodas 200 m no pacēlājiem.

Adrese: "Saulkrasti"  Drabešu pagasts, Cēsu novads, LV-4102
Tālrunis: + 371 26400200
Mājaslapa: www.ozolkalns.lv
E-pasts: info@ozolkalns.lv
GPS koordinātes: 57.29434, 25.22298

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)