Vietējās ziņas

 • Vasara ir klāt – atcerieties par drošību, uzturoties saulē!

  Līdz ar pirmajiem vasarīgi siltajiem saules stariem var uzskatīt, ka ir atklāta sauļošanās sezona. Tāpēc ir būtiski atcerēties par to, kā sauļoties droši, kā pasargāt ādu no UV stariem, jo tas var veicināt dažādas saslimšanas, no kurām viena ir melanoma – grūti ārstējama onkoloģiskā slimība, kas pēdējos gados kļuvusi arvien izplatītāka, skarot arvien jaunākus cilvēkus. 

 • Kādēļ gan nelielam, gan vidējam, gan lielam biznesam nepieciešami tulkošanas pakalpojumi?

  Pašlaik patērētāji arvien vairāk izmanto internetu un digitālos resursus, lai atrastu informāciju par precēm un pakalpojumiem, lai atrastu uzņēmumu, veikalu vai aptieku. Drukāto avīžu un katalogu laiks ir pagājis. Kad cilvēks meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu, viņš meklē pakalpojumus Google. Lai to izdarītu, arvien vairāk mazu un lielu uzņēmumu mēģina savu biznesu pārnest uz internetu. Arī uzņēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību, vispirms izveido mājaslapu.

 • Krāsainas acu lēcas – oriģināls aksesuārs vasarai

  Aksesuāri ir daļa no koptēla un veids, kā varam piešķirt savam izskatam kādu "odziņu" un individualitāti. Populārākie aksesuāri ir somiņas, bižutērija, jostas, lakati, saulesbrilles, matu rotas. Bet ir arī iespējams izvēlēties kaut ko daudz neparastāku. Tās ir krāsainās acu lēcas jeb kontaktlēcas. Jautāsiet, vai tad tās ir aksesuārs? Savā ziņā jā, jo krāsainās acu lēcas iespējams iegādāties arī bez optiskās korekcijas, līdz ar to tās pilda tikai dekoratīvu funkciju, mainot, izceļot vai paspilgtinot acu krāsu.

 • Universālais materiāls porolons – no trauku sūkļiem līdz matračiem un dīvāniem

  Porolons ir viens no pasaulē populārākajiem ražošanas materiāliem un cilvēkiem visbiežāk tas asociējas ar mēbeļu izgatavošanu. Tomēr reti kurš aizdomājas, ka tā pielietojums ir daudz plašāks. Par porolona izmantošanas veidiem stāsta internetveikals e-matrači.lv. 

 • Kā atpazīt kvalitatīvu tulkojumu un uzticamu tulkošanas sadarbības partneri

  Lai arī lieliskas valodu zināšanas palīdz izprast tekstus svešvalodās un noder, lai izskaidrotu draugam vai kolēģim teksta nozīmi, ar to nepietiek, lai kļūtu par profesionālu tulkotāju. Varam to salīdzināt ar futbola spēli.

 • Sadursme uz ceļa ar meža dzīvniekiem – kā no tās izvairīties

  Daļa no negadījumiem uz ceļa bieži vien saistīti ne tikai ar divu auto sadursmēm, bet arī automobiļu sadursmēm ar savvaļas dzīvniekiem jeb meža zvēriem. Lai gan pavasarī laiks kļūst gaišāks un dzīvnieki ceļa malās saskatāmi daudz labāk, šajā sezonā dzīvnieki bieži vien ir arī daudz aktīvāki. Kā izvairīties no sadursmes ar meža dzīvniekiem vai ko darīt, ja tāda notikusi, stāsta apdrošināšanas portāls Manapolise.lv.

 • Dāvanas sievietei, kas sasilda sirdi

  Šajā rakstā ir apkopotas lieliskas dāvanas sievietei, ar ko pārsteigt svētkos.

 • Parūpējies par sevi, lai varētu rūpēties par citiem

  Šī noteikti ir tēma, kas pazīstama ikvienai sievietei. Kā nejusties vainīgām par to, ka vēlaties pavadīt laiku vienas pašas, atpūsties un izbaudīt kaut ko patīkamu? Un kā to vispār izdarīt, ja mājās ir bērni, vīrs, ir algots darbs un mājsaimniecības darbi? Pienākumiem nav gala, tie nebeigsies nekad, tāpēc ir būtiski iemācīties regulāri ieplānot atpūtu un laiku sev, lai apmierinātu savas vajadzības, parūpētos par savu dvēseli un ķermeni.

 • Ceļojumā kopā ar zīdaini – kā parūpēties par mazuļa un savu komfortu

  Gatavojoties pirmajam ceļojumam kopā ar zīdainīti, kurš ir tikai dažus mēnešus vecs, vecākiem var būt diezgan liels satraukums un pat šaubas, vai vispār vajag kaut kur doties. Varbūt pagaidīt, kad viņš paaugsies? Bet patiesībā ceļojums ar dažus mēnešus vecu zīdaini var būt pat mierīgāks nekā ceļošana kopā ar viengadnieku, kurš tikko sācis staigāt un nav novaldāms. Tāpēc droši varat plānot ceļojumu, tikai jāatceras parūpēties par visu vajadzīgo, lai mazulim un jums būtu ērti un droši. 

 • 4 fakti, kāpēc dārzeņus un augus ir izdevīgāk audzēt siltumnīcā nekā zem klajas debess

  Savs mājoklis ar dārza teritoriju ir katra saimnieka, kurš vēlas izaudzēt savu dārzeņu ražu, savus ziedus vai garšaugus, sapnis. Vēlme izaudzēt lētāk, ne vienmēr garantē, ka procesā nebūs problēmu, tāpēc, kā vienu no garantētiem un drošiem savu produktu audzēšanas veidiem, mēs iesakām siltumnīcu.