Vietējās ziņas

 • Cēsīs norisināsies "Latvijas Tautasdziesmu nakts"

  Daugavpils, 15.maijs, LETA. Sestdien, 19.maijā, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs tradicionālās Muzeju nakts vietā aizsāks jaunu tradīciju - "Latvijas Tautasdziesmu naktis", aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

 • Vēsturisko Rakstnieku parku Amatas novadā atjaunos mūsdienu literāti

  Daugavpils, 7.maijs, LETA. Ceturtdien, 10.maijā, plkst.11 Spāres muižas Rakstnieku parkā, piedaloties Latvijā atpazīstamiem literātiem, notiks Rakstnieku parka paplašināšana Baltā galdauta svētku noskaņās, aģentūru LETA informēja Amatas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sabīne Mieze.

 • Ieteikumi kāzu kleitas meklējumos

  Foto: līgavām.lv/ Bazaly Photography

  Vai tuvojas jūsu lielā diena? Izvēlēties tērpu īpašajai dienai ir patiesi maģisks brīdis. Tas ir brīdis, kas pilns izaicinājumu – kā atrast atbilstošu kleitu, kā izvērtēt tās kvalitāti un kādi ir labākie zīmoli? Šis ir brīdis, lai piepildītu sapni un justos kā visskaistākā! Kleita kāzām ir tērps, kurā ir pienācis brīdis būt labākajai, skaistākajai, mīlētākajai! Uzziniet, kādu kāzu kleitu izvēlēties, lai padarītu jūsu mirkli tik īpašu! 

 • Kādas ir izplatītākās auto markas starp Eiropas autovadītājiem?

  Foto: Shutterstock.com

  Ar kādu auto pārvietojies Tu? Varbūt plāno iegādāties jaunu spēkratu? Šajā raksta varēsi uzzināt kādus auto ražotājus un to piedāvātos modeļus iecienījuši Eiropas auto vadītāji. Populāri, jauni un lietoti auto skaitļos un procentos ilustrēs šī brīža tirgus tendences un cerams palīdzēs pieņemt lēmumu arī Tev!

 • Priekuļu novada domes vadītāja savā amatā nopelnījusi 16 432 eiro

  Valmiera, 21.apr., LETA. Priekuļu novada domes priekšsēdētāja Elīna Stapulone (LZS) pērn par darbu pašvaldībā nopelnījusi 16 432 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

 • Jaunpiebalgas novada domes priekšsēdētāja alga augusi par 10%

  Valmiera, 21.apr., LETA. Jaunpiebalgas novada domes priekšsēdētājs Laimis Šāvējs (Mūsu novads - Mūsu mājas - Mūsu atbildība) pērn par darbu pašvaldībā nopelnījis 19 174 eiro, kas ir par 10% vairāk nekā 2016.gadā, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

 • Amatas novada pašvaldības priekšsēdētājas atalgojums pieaudzis teju par pusi

  Valmiera, 20.apr., LETA. Amatas novada pašvaldības priekšsēdētāja Elita Eglīte (LZS) pērn par darbu pašvaldībā nopelnījusi 31 350 eiro, kas ir pieaugums par 42,29%, salīdzinot ar 2016.gadā nopelnīto, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

 • LU un LETA reģionālo konferenču ciklā rosinās diskusijas par Latvijas nākotni

  Vidzemes koncertzāle "Cēsis".

  Rīga, 18.apr., LETA. Nākamajā nedēļā, 26.aprīlī, Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks Latvijas Universitātes (LU) un informācijas aģentūras LETA rīkota konference "Uzņēmība. Zināšanas. Panākumi.", kurā tiks stāstīts, kā sasniegt savas dzīves mērķus un gūt panākumus.

 • Cēsu novada domes priekšsēdētājs pērn nopelnījis 33 252 eiro

  Valmiera, 11.apr., LETA. Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (V) pērn par darbu domē nopelnījis 33 252 eiro, kas ir par 60 eiro mazāk nekās 2016.gadā, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

 • Kredīts uzņēmumiem – palīgs biznesam ar ātru ražošanas ciklu

  Foto: Shutterstock.com

  Uzņēmējdarbības veidi ir ļoti dažādi – sākot ar IT pakalpojumu nodrošināšanu un beidzot ar kakao ražošanu. Un, atkarībā no uzņēmējdarbības veida, katram uzņēmumam iespējams piemeklēt arī atbilstošus finansēšanas modeļus un pakalpojumus. Vai vēlaties zināt, kā finanšu līdzekļus veiksmīgāk pārvaldīt tiem uzņēmumiem, kas ikdienā saskaras ar ātru ražošanas ciklu 30 līdz 120 dienu intervālā? Tādā gadījumā šis raksts Jums sniegs gaidītās atbildes!