Vietējās ziņas

 • Līgatnes novadā apturēts pamatīgā reibumā braucošs autovadītājs

  Rīga, 11.okt., LETA. Pateicoties iedzīvotāju iesaistei, Līgatnes novadā policija apturējusi autovadītāju, kurš pie stūres bija sēdies pamatīgā reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

 • Kredīts bez ķīlas un atbildes uz 4 svarīgiem ar to saistītiem jautājumiem

  Foto: Shutterstock.com

  Brīdī, kad tika ieviestas milzīgas izvēles iespējas, šis attīstības vilnis skāra ne tikai pārtikas, apģērbu, tehnikas, tehnoloģiju un transporta jomas, bet arī finanšu sektoru, radot patiesi iespaidīgu kredītu alternatīvu veidu kopumu, kur katra alternatīva tikusi piemērota konkrētām vajadzībām un nolūkiem, vadoties pēc pielietojumu situāciju rakstura (piemēram, nepieciešamās naudas daudzums sadzīves tehnikas iegādei, vidējās algas apmērs, lai aprēķinātu, cik ilgā laikā iespējams aizdevumus atmaksāt u.tml.). Laika gaitā ir beidzies aizdevumu pret ķīlu uzvaras gājiens, un, Latvijas finanšu tirgū ienākot pirmajam nebanku aizdevējam (precīzāk, pirmajam tiešsaistes aizdevējam), sākās jauna ēra – aizdevumi bez ķīlas. Tomēr, lai arī cik ilgi jau tie būtu populāra izvēle papildu naudas iegūšanai, potenciālo aizņēmēju galvās joprojām ir vieni un tie paši jautājumi. Laiks ieviest skaidrību! Uz jautājumiem "kas īsti ir kredīts bez ķīlas?", "kādu veidu kredīti ir pieejami?" un citiem atbildes lasi raksta turpinājumā!

 • Priekuļu novadā nepilngadīgs jaunietis nozadzis "BMW" un vēlāk ar to avarējis

  Rīga, 8.okt., LETA. Priekuļu novadā kāds iereibis nepilngadīgs jaunietis nozadzis "BMW" un vēlāk ar to avarējis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

 • "Cēsu alus" ieguvusi vides pārvaldības sistēmas sertifikātu

  Rīga, 5.okt., LETA. Alus darītava AS "Cēsu alus" ieguvusi vides pārvaldības sistēmas sertifikātu, kas apliecina uzņēmuma efektīvu darbu pie vides pārvaldības sistēmas attīstīšanas, uzturēšanas un nemitīgas pilnveidošanas, aģentūru LETA informēja kompānijā.

 • Kooperatīvs "Piebalga" pagājušo gadu noslēdzis ar 70% apgrozījuma pieaugumu

  Rīga, 5.okt., LETA. Jaunpiebalgā reģistrētā lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība (LPKS) "Piebalga" pagājušajā gadā strādāja ar 4,407 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 70% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kooperatīva zaudējumi samazinājās 1,3 reizes līdz 9891 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

 • Kādēļ Tev interneta grāmatzīmēs jābūt saglabātai Comparo.me saitei?

  Ir pienācis laiks nomainīt telefona operatoru, iegādāties jaunu ledusskapi vai arī ir parādījusies vajadzība aizņemties naudu, bet ir gadījies nonākt parādnieku sarakstā, tādēļ "parastie" aizdevēji nav aktuāli, jo pie viņiem nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Katrs, kurš ir mēģinājis kaut ko meklēt un salīdzināt internetā, labi zina, cik sarežģīts un varētu pat teikt grūts ir šis uzdevums, un šī pētniecības procesa laikā ir nodomājis "cik labi būtu, ja kāds cits to manā vietā varētu izdarīt, un man atliktu tikai izvēlēties". Dzīvē ir gluži kā teicienā "no Tavas mutes Dieva ausī" – speciāli Tavām vajadzībām ir radīts salīdzināšanas portāls Comparo. Kas tas ir un kādēļ Tev interneta grāmatzīmēs jābūt saglabātai Comparo.me saitei? Uzzini raksta turpinājumā!

 • Kas raksturo labu sporta bāru?

  Kopš Latvijā izveidoti vairāki Optibet sporta bāri, daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir augstas prasības un gaidas par to, kas ir tā perfektā vieta, kur vari skatīties savu iecienītāko sporta veidu, neatkarīgi no tā, vai tas tiktu spēlēts uz laukuma, arēnā vai uz ledus. Tiem, kuri šeit vēl nav pabijuši, noteikti ir vērts iepazīties ar svarīgākajām īpašībām, kas raksturo patiesi labu sporta bāru. 

 • "Luminor Bank" nākamnedēļ Cēsīs atklās finanšu pašapkalpošanās centru

  Rīga, 27.sept., LETA. "Luminor Bank" ("Luminor") pirmdien, 1.oktobrī, Cēsīs atklās finanšu pašapkalpošanās centru - "Uzņēmīgo centrs "Cēsis", aģentūrai LETA pavēstīja bankā.

 • No oktobra Cēsīs būs skatāma Ditas Rietumas Eiropas kino festivālu izlase

  Rīga, 26.sept., LETA. Sākoties rudens sezonai, kino "Cēsis" turpina papildināt koncertzāles "Cēsis" māksliniecisko programmu, demonstrējot Eiropas prestižāko kino festivālu atzītākās kino lentes, aģentūru LETA informēja koncertzāles "Cēsis" mārketinga un komunikācijas vadītāja Egija Saļņikova.

 • Izvēlēsies Cēsu Olimpiskā centra valdes priekšsēdētāju

  Rīga, 18.sept., LETA. Cēsu novada pašvaldība izsludinājusi konkursu, kura meklē Cēsu Olimpiskā centra valdes priekšsēdētāju, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.