Vietējās ziņas

 • Aicina pieteikties konkursam "Labākā lauku torte 2017"

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

  Līdz 3.jūlijam aicina pieteikties konkursam "Labākā lauku torte 2017", kas norisināsies šī gada 8.jūlijā plkst.17.00  Zaubes muižas parkā Zaubes savvaļas kulinārā festivāla programmas ietvaros.

 • Skolēni pārsteidz ar vērienīgiem un krāšņiem vides darbiem

  Publicitātes foto

  Noslēdzoties vides iniciatīvas "100 darbi Latvijai" skolu konkursam, Vidzemes un Latgales novadi kļuvuši krāšņāki un sakoptāki. Konkursa ietvaros 1.-12.klašu skolēni paveikuši vērienīgus un skaistus vides labiekārtošanas un izdaiļošanas darbus – izveidotas dabas izziņas takas ar sajūtu elementiem un āra spēlēm, ierīkotas atpūtas vietas ar soliņiem un pastaigu celiņiem, apgleznoti vides objekti, atjaunota autobusa pieturvieta, labiekārtoti un apzaļumoti parki un skolas dārzi, pagastu centri un skolu teritorijas izdaiļotas ar īpašām puķu dobēm, izgatavoti un izvietoti ar latviskajiem rakstiem gravēti putnu būrīši.

 • Valkā norisinājies Lielais labdarības robežtirgus

  Foto: Reičela Baltiņa

  Vasaras iestāšanās katrā Latvijas pusē tiek atzīmēta dažādos veidos, arī Valka nav izņēmums. Šeit jau 15 gadus vasaras vēstnesis ir Lielais labdarības robežtirgus.

 • Skolēni izstrādājuši drosmīgas vides labiekārtošanas idejas

  Publicitātes foto

  Unikāls aktivitāšu centrs "Žirafe", zaļā mācību klases āra vidē, gaismas aleja, lielizmēra domino, oriģināli vides objekti, āra spēles un velosipēdu novietnes, krāšņas puķu dobes Latvijas simtgades zīmē, atpūtas vietas dabā ar soliņiem un ugunskuru vietām, autobusu pieturu un skolas žogu apgleznošana, vērienīgas dabas takas ar sajūtu elementiem, dažādi apzaļumošanas darbi, dižkoku un piemiņas vietu sakopšana – tās ir tikai dažas no skolēnu piedāvātajām vides labiekārtošanas un izdaiļošanas idejām, kas iesniegtas vides iniciatīvā "100 darbi Latvijai" ar mērķi sapost Latviju gaidāmajām simtgades svinībām.

 • Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" īstenošanai piecu gadu laikā paredzēti 13,5 miljoni eiro

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Latvijas simtgades iniciatīvas "Latvijas skolas soma" norišu rīkošanai nepieciešamo izmaksu, tostarp transportam un ieejas biļešu apmaksai paredzēti 13,5 miljoni eiro jeb 40% no valsts simtgadei plānotā papildu finansējuma piecu gadu laikā, sākot ar 2018.gadu.

 • Vecpiebalgas novadā viesojas jaunieši no brīvprātīgā darba projekta "International Snowfall 2"

  Publicitātes foto

  No 13.februāra līdz 14.martam Eiropas Savienības programmas "Erasmus +" brīvprātīgā darba projekta "International Snowfall 2" ietvaros Vecpiebalgas novadā viesojas jaunieši no Itālijas, Spānijas, Portugāles, Bulgārijas, Norvēģijas, Kipras un Grieķijas.

 • Uz Raiskuma ezera norisināsies zemledus makšķerēšanas sacensības

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Sestdien, 18.februārī, no plkst.9.30 uz Raiskuma ezera norisināsies tradicionālās novada iedzīvotāju zemledus makšķerēšanas sacensības, pilsētas informācijas portāls Cesis24.lv uzzināja Pārgaujas novada pašvaldībā.

 • Līgatnes novada iedzīvotājus aicina pieteikt idejas "LMT Latvijai" projektiem

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) projekta "LMT Latvijai" ietvaros līdz šim ir atbalstījis 145 iedzīvotāju iniciatīvas Latvijas reģionu attīstībai vairāk nekā 380 tūkstošu eiro apjomā. No šodienas, 13. februāra, LMT ciešā sadarbībā ar Līgatnes novada pašvaldību izsludina pieteikšanos konkursa jaunajam posmam. Interesenti aicināti pieteikt ieceres sava novada attīstībai, pilsētas informācijas portāls Cesis24.lv uzzināja Līgatnes novada pašvaldībā.

 • Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi krāj pieredzi Nīderlandē un Dānijā

  Publicitātes foto

  Janvāris Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā pagāja starptautiskā zīmē. 7.janvārī, septiņi Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi, skolotāju Ināras Rubīnas un Toma Mikāla vadībā, skolas īstenotā Erasmus+ projekta "Radošie profesionāļi - profesionāļi bez robežām" ietvaros devās divu nedēļu praksē uz Groningenas pilsētu Nīderlandē, pilsētas informācijas portāls Cesis24.lv uzzināja Cēsu novada pašvaldībā.

 • Cēsīs norisināsies lekciju cikls "Izzini Cēsis!"

  Foto: Cesis24

  No februāra līdz aprīlim, divas reizes nedēlā - otrdienās un ceturtdienās plkst.17.15, Cēsu Jaunās pils semināru zālē norisināsies lekcijas ciklā "Izzini Cēsis!", pilsētas informācijas portāls Cesis24.lv uzzināja Cēsu novada pašvaldībā.