Vietējās ziņas

 • Vai gultas matrači ietekmē miega kvalitāti?

  Foto: Pixabay.com / AlexVan

  Guļot mēs pavadām trešo daļu no dzīves, tāpēc liela uzmanība jāpievērš gultas matracim, lai miegs būtu pēc iespējas kvalitatīvāks. Kāds ir labs matracis un kāpēc miega kvalitātei ir tik liela nozīme cilvēku dzīvēs? Lasi rakstu un uzzini!

 • Nodod agro plēves un citus lauksaimniecības atkritumus bez maksas!

  Foto: Pixabay / RitaE

  Lauksaimniecības darbu sezona rit pilnā sparā, un līdz ar to rodas arī papildu plastmasas atkritumi, piemēram, nolietotās dārza plēves, polipropilēna maisi, agro plēves un ruļļu ietinamās plēves. It īpaši zemnieku saimniecībās šie atkritumi var rasties ļoti lielos daudzumos, bet ko ar tiem iesākt? Novietojot tos pie sadzīves atkritumiem, ievērojami var sadārdzināties izvešanas izmaksas. Aprakt zemē atkritumus nedrīkst, jo tie nesadalās, kā arī dedzināt tos ir aizliegts – tiem degot, atmosfērā rodas kaitīgi izdedži, kas pēc tam nokrīt atpakaļ uz zemes. Tādā veidā vidē nonāk dažādas kaitīgas vielas (benzopirēns, tvana gāze un citas), kas ir indīgas un rada dažādas slimības. Savukārt ilgu laiku atrodoties dabā, tās izraisa nopietnas saslimšanas un var radīt neauglību. Turklāt par atkritumu dedzināšanu tiek piemērotas bargas soda naudas. 

 • Ko spēj piedāvāt moderns televizors?

  Foto: 1a.lv

  Mūsdienās televizors ir kas daudz vairāk par ierīci, uz kuras vērot televīzijas pārraides. Kvalitatīvs un mūsdienīgs televizors šobrīd būtībā pilda izklaides centra lomu – tam iespējams pieslēgt gan televīziju, gan spēļu konsoles, gan laptopu un viedtālruni, kā arī virkni citu ierīču, kas televizora skatīšanos padara īpaši aizraujošu. Vai zini, kādas iespējas vēl piedāvā mūsdienīgs televizors?

 • Kādi ir populārākie AS "Berendsen Tekstila serviss" pakalpojumi?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Zīmolu "Berendsen" raksturo rūpes par klientu komfortu – tīrība un spodrība telpās. Lai būtu maksimāls ieguvums, "Berendsen Tekstila serviss" savus produktus piedāvā nomāt, tā gādājot par servisu – vienmēr tīriem sadzīves piederumiem. Daudziem zīmols asociējas ar paklājiem, taču pakalpojumu klāstā ir arī citas populāras un noderīgas lietas. Kādas? 

 • Kā izvēlēties piemērotākās smaržas vasarai?

  Foto: Xnet.lv

  Smaržas, gluži tāpat kā apģērbs un aksesuāri, jāizvēlas atbilstoši sezonai – vasarai raksturīgā augstā gaisa temperatūra, mitrums un sviedri ietekmē smaržu molekulas, pastiprinot aromāta intensitāti. Šī iemesla dēļ šim gadalaikam ieteicams izvēlēties speciālās vasarai paredzētās smaržas vai arī tradicionālu aromātu vieglākās versijas, spēcīgus aromātus atstājot gada vēsākajai sezonai.

 • Tuvojas vecpuišu ballīte? Smelies idejas šeit!

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Tavs draugs precas? Tad noteikti jāsarīko īsta un azartiska vecpuišu ballīte, lai draugu kārtīgi sagatavotu dzīvei precēta vīra statusā. Uzzini, kādas adrenalīna pilnas idejas šobrīd ir topā!

 • Kā atrast piemērotākos bērnu ratus? 8 jautājumi, kas jāuzdod pirms to iegādes

  Publicitātes foto

  Gaidot ģimenē ierodamies mazuli, aktuāls kļūst jautājums par ratiņu izvēli. Piedāvājums ir patiešām plašs, taču kā tajā neapjukt un izvēlēties piemērotāko risinājumu? Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā un jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. 

 • Webapmaciba.lv apgūsti kursus par minimālās higiēnas prasībām uzņēmumā

  Foto: Bigstockphoto.com

  Ja Jūsu uzņēmums ir to vidū, kas nodarbojas ar pārtikas pārstrādi vai ēdināšanas pakalpojumiem, tad darbiniekiem ir jāapgūst kursi "Minimālās higiēnas prasības uzņēmumā". Labā ziņa ir tā, ka darbiniekiem nebūs jātērē darba laiks, mācoties klātienes kursos. Sev ērtā laikā un vietā viņi kursus varēs apgūt online apmācībās internetā. 

 • SPA atpūta dāmām, kungiem un pāriem

  Publicitātes foto

  Ja esat noguruši no ikdienas un gatavi sev radīt skaistu atpūtas mirkli, izvēlieties SPA atpūtu viesnīcā "Baltvilla", kas atrodas Baltezera krastā. Atpūta šajā viesnīcā ir brīnišķīga visu gadu, jo tā atrodas priežu ieskautā apkaimē un no viesnīcas logiem ir redzams tīrais, gleznainais Baltezers.

 • Ātrais kredīts tuvplānā jeb 3 soļi, kā saņemt aizdevumu

  Publicitātes foto

  Droši vien ikvienam cilvēkam kādreiz ir gadījušies neparedzēti tēriņi. Tomēr ne visiem ir pietiekami lieli uzkrājumi un dažkārt nākas meklēt papildu naudas avotus. Ātrais kredīts ir viens no variantiem, ko var izmantot cilvēki ar atbilstošu maksātspēju. Šāds aizdevums ir pieejams tiešsaistē bez ilgas pieteikuma izskatīšanas. Lai saņemtu ātro kredītu, apdomā savu finanšu situāciju, izvēlies izdevīgāko piedāvājumu un piesakies aizdevumam atbildīgi!