Vietējās ziņas

 • Kā izvēlēties piemērotākās smaržas vasarai?

  Foto: Xnet.lv

  Smaržas, gluži tāpat kā apģērbs un aksesuāri, jāizvēlas atbilstoši sezonai – vasarai raksturīgā augstā gaisa temperatūra, mitrums un sviedri ietekmē smaržu molekulas, pastiprinot aromāta intensitāti. Šī iemesla dēļ šim gadalaikam ieteicams izvēlēties speciālās vasarai paredzētās smaržas vai arī tradicionālu aromātu vieglākās versijas, spēcīgus aromātus atstājot gada vēsākajai sezonai.

 • Tuvojas vecpuišu ballīte? Smelies idejas šeit!

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Tavs draugs precas? Tad noteikti jāsarīko īsta un azartiska vecpuišu ballīte, lai draugu kārtīgi sagatavotu dzīvei precēta vīra statusā. Uzzini, kādas adrenalīna pilnas idejas šobrīd ir topā!

 • Kā atrast piemērotākos bērnu ratus? 8 jautājumi, kas jāuzdod pirms to iegādes

  Publicitātes foto

  Gaidot ģimenē ierodamies mazuli, aktuāls kļūst jautājums par ratiņu izvēli. Piedāvājums ir patiešām plašs, taču kā tajā neapjukt un izvēlēties piemērotāko risinājumu? Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā un jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. 

 • Webapmaciba.lv apgūsti kursus par minimālās higiēnas prasībām uzņēmumā

  Foto: Bigstockphoto.com

  Ja Jūsu uzņēmums ir to vidū, kas nodarbojas ar pārtikas pārstrādi vai ēdināšanas pakalpojumiem, tad darbiniekiem ir jāapgūst kursi "Minimālās higiēnas prasības uzņēmumā". Labā ziņa ir tā, ka darbiniekiem nebūs jātērē darba laiks, mācoties klātienes kursos. Sev ērtā laikā un vietā viņi kursus varēs apgūt online apmācībās internetā. 

 • SPA atpūta dāmām, kungiem un pāriem

  Publicitātes foto

  Ja esat noguruši no ikdienas un gatavi sev radīt skaistu atpūtas mirkli, izvēlieties SPA atpūtu viesnīcā "Baltvilla", kas atrodas Baltezera krastā. Atpūta šajā viesnīcā ir brīnišķīga visu gadu, jo tā atrodas priežu ieskautā apkaimē un no viesnīcas logiem ir redzams tīrais, gleznainais Baltezers.

 • Ātrais kredīts tuvplānā jeb 3 soļi, kā saņemt aizdevumu

  Publicitātes foto

  Droši vien ikvienam cilvēkam kādreiz ir gadījušies neparedzēti tēriņi. Tomēr ne visiem ir pietiekami lieli uzkrājumi un dažkārt nākas meklēt papildu naudas avotus. Ātrais kredīts ir viens no variantiem, ko var izmantot cilvēki ar atbilstošu maksātspēju. Šāds aizdevums ir pieejams tiešsaistē bez ilgas pieteikuma izskatīšanas. Lai saņemtu ātro kredītu, apdomā savu finanšu situāciju, izvēlies izdevīgāko piedāvājumu un piesakies aizdevumam atbildīgi!

 • Kimbi.lv kredītlīnija – aizņemieties bez liekiem procentu maksājumiem

  Publicitātes foto

  Neparedzēti izdevumi ar gadalaikiem nerēķinās, taču ziemas periodā tie var pārsteigt salīdzinoši biežāk, turklāt tādu izdevumu kā apkures rēķinu apjomu ir grūti noteikt pirms to saņemšanas. Kimbi.lv kredītlīnija ir iespēja iegūt papildu līdzekļus Jums piešķirtā kredītlimita ietvaros, ja vien Jums ir atbilstoša maksātspēja un atbilstat visiem aizdevēja izvirzītajiem aizņemšanās nosacījumiem.

 • Ko nozīmē 100 % atlaide pirmā aizdevuma komisijas maksai?

  Publicitātes foto

  Teju ikkatrs ir dzirdējis par to, kas ir ātrais aizdevums. Nereti nebanku aizdevēji piedāvā īpaši draudzīgus aizņemšanās nosacījumus jaunajiem klientiem. Pēdējā laikā aizvien izplatītāka ir 100 % atlaide pirmā aizdevuma komisijas maksai. Ko tas nozīmē?

 • Kvalitatīvi puszābaki bērniem, sievietēm un vīriešiem

  Publicitātes foto

  Iestājoties aukstajai sezonai, ir jāvelk laika apstāļiem atbilstošs apģērbs un apavi. Kvalitatīvi ziemas zābaki un puszābaki ne tikai vizuāli labi izskatās, bet arī nodrošina kājām nepieciešamo siltumu, apliecinot teiciena "nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs" sen zināmo patiesību.

 • 5 ugunsdrošības padomi Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam

  Publicitātes foto

  Līdz ar ziemas sākšanos gandrīz katrā mājoklī ienāk arī Adventes vainags un Ziemassvētku rotājumi. Tradicionālais Adventes vainags ar dekorējumiem un četrām svecēm ik gadu kļūst par ugunsgrēka izraisītāju desmitos gadījumu visā Latvijā. Veiksmīgākajā gadījumā aizdegas tikai galds vai aizkari un ugunsgrēku izdodas laikus pamanīt un nodzēst, diemžēl smagākie gadījumi beidzas ar nopietniem ugunsgrēkiem un zaudētām dzīvībām. Lai pasargātu sevi un tuviniekus, ikvienā mājoklī vajadzīgs vismaz viens dūmu detektors katrā telpā.