Ziņu sākumlapa
 
Sabiedrība
Politika
Būvniecība
Medicīna
Ekonomika
Firmas.lv ziņas
Pilsētas svētki
Sports »
Izklaide »
Izglītība
Dzīvesstils
Policijas ziņas
Temati
 
TOP ziņas
Šodien
Vakar
7 dienās
 
Ievietot ziņu
 • Ceturtdiena, 01.augusts (2013), 09:59 , Cesis24.lv

  SEB MTB Cēsu posma laikā plānoti satiksmes ierobežojumi

  • Atzīmēt
  • Izdrukāt

  • Ilustratīvs foto/ Foto: Cesis24.lv
   Svētdien, 4.augustā, Cēsīs norisināsies SEB MTB maratona ceturtais posms, kura laikā Cēsu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem jārēķinās ar vairākiem satiksmes ierobežojumiem, pilsētas informācijas portālam Cesis24.lv pavēstīja Cēsu novada pašvaldībā.

   Plkst.12.00 tiks dots starts "Skandi motors" distancei, kas veiks divus apļus. Autovadītājiem jāņem vērā, ka šajā laikā pilsētas teritorijā var tikt ierobežota vai pat slēgta satiksme. Sacensību trase skars sekojošas ielas un apdzīvotas vietas: Birzes, Krasta, Služenieku, Jēkaba, Vītola, Klints, Peldu, Gaujas, Cepļu, Alkšņu, Kovārņu ielas, "Cīrulīšus" un Kārļu ielu.

   Kā informē Cēsu novada pašvaldība, tālāk dalībnieki dosies uz apdzīvoto vietu – Kārļi. Uz otro apli riteņbraucēji dosies caur Ozolkanu un Žagarkalnu, tālāk pa Gaujas ielu, pāri tiltam uz Kvēpeni. Finišs "Skandi motors" distancei paredzēts Cēsu pilsētas stadionā ap plkst.14.15.

   Savukārt plkst.13.30 tiks dots starts "Virši A" distancei. Dalībnieki pēc starta dosies pa Birzes, Krasta, Služenieku, Jēkaba, Vītola, Klints, Peldu, Gaujas, Cepļu, Alkšņu, Kovārņu ielām uz "Cīrulīšiem", tālāk šķērsos Žagarkalnu, un pa Gaujas ielu dosies Kvēpenes virzienā. Arī tautas distances finišs paredzēts Cēsu stadionā. Trases vietā un tuvākajā apkaimē var īslaicīgi tikt slēgta un ierobežota satiksme.

   Sacensību organizatori aicina Cēsu iedzīvotājus un pilsētas viesus būt saprotošiem un ievērot drošu braukšanu.


  • Vēl šodien