Veselības ministre apmeklē Ģimenes zobārstniecību Cēsīs

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Piektdien, 7.oktobrī, Veselības ministre Anda Čakša reģionālās vizītes ietvaros Cēsīs apmeklēja SIA "Ģimenes zobārstniecību", lai klātienē iepazītos ar zobārstniecības darbības modeli un veselības aprūpes darbu reģionā

Kā pilsētas informācijas portālu Cesis24.lv informē "Ģimenes zobārstniecības" pārstāvji, veselības ministre atzinīgi novērtēja "Ģimenes zobārstniecības" līdzšinējo darbu un ieguldījumu zobārstniecības attīstībā un pieejamībā reģionā un mutes veselības profilakses pasākumu veicināšanai Vidzemes reģionā.

Diskusijā ar "Ģimenes zobārstniecības" vadību, piedaloties Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jānim Rozenbergam, Veselības ministre apsprieda nozarei aktuālus jautājumus, tostarp saistībā ar valsts apmaksātajiem zobārstniecības un zobu higiēnas pakalpojumiem bērniem, lai tie būtu pieejamāki reģionā, kā arī valsts apmaksātie tarifi atbilstu reālajām izmaksām

"Ģimenes zobārstniecība" ir zobārstniecība ar visplašāko filiāļu pārstāvniecību Vidzemes reģionā, kas sniedz profesionālus zobārsta, zobu higiēnista pakalpojumus visai ģimenei lielākajās Vidzemes pilsētās - Cēsīs, Valmierā, Siguldā un citās Vidzemes pilsētās, kā arī Rīgā un mobilajā autobusā, apkalpojot pacientus visā Vidzemes reģionā.

SIA "Ģimenes zobārstniecība" īpašnieks Marģers Zeitmanis: "Pēdējo gadu laikā "Ģimenes zobārstniecība" ir ievērojami ieguldījusi attīstībā un kļuvusi par vienu no pieejamākajiem zobārstniecības pakalpojumu sniedzējiem Vidzemē, kas nodrošina zobārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionā. Tā ir arī mūsu misija – orientēties uz pacientiem, ģimenēm un kļūt pieejamiem visiem. Ik gadu mēs sniedzam zobārstniecības pakalpojumus aptuveni 70 000 pacientu – gan plānveida, gan akūtos gadījumos. Turklāt pacientu vidū ir ne tikai reģiona iedzīvotāji, bet pacienti brauc arī no citām pilsētām un pat ārzemēm. Veselības ministres apmeklējums ir liels pagodinājums un apstiprinājums tam, ka attīstāmies pareizā virzienā."

SIA "Ģimenes zobārstniecība" valdes priekšsēdētāja Terēze Bērzupe, norāda, ka: "Ģimenes zobārstniecības" vērtības ir augsts sniegto pakalpojumu standarts un ģimeniskās vērtības, lai sniegtu kvalitatīvus medicīniskos pakalpojumus kā pieaugušajiem, tā arī bērniem – būtu maksimāli pieejami saviem pacientiem gan plānveida zobu ārstēšanai, gan arī akūtos gadījumos. Mums ir būtiski nodrošināt pakalpojumu pieejamību ikvienam ģimenes loceklim, tostarp bērniem, līdz ar to aktuāls ir jautājums par valsts apmaksātiem zobārstniecības pakalpojumiem bērniem, par ko Veselības ministre sarunās informēja, ka šobrīd notiek intensīvs darbs pie pieejamības paplašināšanas."

Zobārstniecība pacientiem nodrošina profesionālu un individuālu pieeju ārstēšanās plāna sagatavošanā un izpildē. Gada laikā zobārstniecības pakalpojumus uzņēmumā saņem ap 70 000 pacientu. Pērn apkalpoti arī gandrīz 25 000 bērni, kam sniegti valsts apmaksāti zobārstniecības pakalpojumi.