Ugunsgrēkā Raunas novadā cietuši divi cilvēki

Rīga, 7.febr., LETA. Trešdien dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Raunas novadā cietuši divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

Izsaukumu uz minēto ugunsgrēku VUGD saņēma plkst.19.11. Saskaņā ar sākotnējo informāciju, no dzīvojamās mājas bija redzami dūmi un liesmas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēkā izveidojies spēcīgs piedūmojums un no tās jau evakuējies viens cilvēks.

No degošā dzīvokļa VUGD darbinieki nešus izglāba vienu cilvēku, bet vēl viens cilvēks, izmantojot glābšanas masku, tika iznests no nama otrā stāva. Papildus tam ugunsdzēsēji no ēkas evakuēja divus cilvēkus. Viens izglābtais un viens evakuētais bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Ugunsgrēku likvidēt izdevās plkst.21.50. Tajā septiņu kvadrātmetru platībā izdega dzīvokļa siena ar griestiem un malka.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 6.februāra plkst.6.30 līdz 7.februāra plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 25 izsaukumus - četrus uz ugunsgrēkiem un 11 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bijuši maldinājumi.