SIA “Demiurg”: tērauda jumti, jumtu segumi, noteksistēmas

Demiurg
Demiurg

Jumts ir visai kompleksa un sarežģīta sistēma, tādēļ, lai izvēlētos sev piemērotāko risinājumu, ir vērts veikt padziļinātu izpēti, kā arī konsultēties ar zinošu un kompetentu meistaru, kas palīdzēs izvērtēt dažus būtiskus vērā ņemamus faktorus.

Kas jāņem vērā, izvēloties jumtu?


Jumts ir visai kompleksa un sarežģīta sistēma, tādēļ, lai izvēlētos sev piemērotāko risinājumu, ir vērts veikt padziļinātu izpēti, kā arī konsultēties ar zinošu un kompetentu meistaru, kas palīdzēs izvērtēt dažus būtiskus vērā ņemamus faktorus. Tas, no kāda materiāla jumts ir ražots, lielā mērā nosaka to, cik tas būs drošs un ilgmūžīgs. Jumtam ir jābūt pietiekami izturīgam, lai sniegtu nevainojamu aizsardzību visos gadalaikos, aizturot nokrišņu un mitruma iekļuvi ēkas konstrukcijā.

Arī jumta veidam un formai ir liela nozīme – tradicionāli izšķir dažāda veida slīpos (divslīpju, četrslīpju, daudzslīpju) un plakanos jumtus. Slīpie jumti ir visai iecienīts risinājums privātmāju sektorā, kas sniedz plašas iespējas arhitektūras dizainam. Tomēr arī plakanie jumti, kas tradicionāli tiek uzskatīti par piemērotāko risinājumu rūpnieciskā, saimniecības un sabiedriskā lietojuma ēkām (angāri, noliktavas, garāžas, autostāvvietu nojumes), mūsdienās arvien biežāk rotā dažāda veida privātās būves.

Skārda izstrādājumu ražotājs SIA "Demiurg" jau kopš 2006. gada Latvijas tirgū pārstāv somu uzņēmumu “Ruukki”, kas ir pazīstams kā augstākās klases tērauda jumtu ražotājs. Plašajā sortimentā ir pieejami tērauda jumti ar vertikālām šuvēm, dakstiņveida un profilētie jeb trapecveida jumti dažādos krāsu toņos un modifikācijās. “Ruukki” jumtus ir iespējams pielāgot jebkura veida un dizaina ēkai – dzīvojamajām mājām, saimniecības ēkām, dažādām lauksaimniecības un komerciālas nozīmes būvēm.

Lasīt vairāk: https://www.demiurg.lv

Jumtu segumi


Jumta seguma izvēle, nenoliedzami, ir aizraujošs un vienlaikus atbildīgs process. Segumam ir jābūt:
-    pietiekami izturīgam, lai nodrošinātu nevainojamu aizsardzību neatkarīgi no sezonas un laikapstākļiem (lietus, sniegs, vējš);
-    kvalitatīvam un ilgmūžīgam – lai arī pēc daudziem gadu desmitiem segums joprojām saglabātu izcilu izskatu;
-    ērti kopjamam, lai samazinātu jumta apsaimniekošanas un uzturēšanas izmaksas;
-    visbeidzot, jumta segumam ir jābūt skaistam, jo tas ir viens no svarīgākajām ēkas ārējā veidola sastāvdaļām. Skaists jums viennozīmīgi izcels un papildinās fasādes estētisko risinājumu.

 


Izvēloties jumta segumu, ir vērts jau savlaicīgi izvērtēt iespējamā remonta izmaksas un materiālu pieejamību vietējā tirgū, lai pēc iespējas agrāk un bez grūtībām novērstu bojājumus. Ir svarīgi budžetā ieplānot arī jumta regulāro apsaimniekošanu, jo tā palīdzēs būtiski paildzināt gan seguma, gan arī jumta konstrukcijas kalpošanas laiku.


SIA "Demiurg" piedāvājumā esošie kvalitatīvie pazīstamā ražotāja "Ruukki" jumta segumi ir eleganti, izturīgi un ilgmūžīgi – tērauda jumta profili uzticami kalpos līdz 50 gadiem. Augstās kvalitātes tērauds, ko izmanto jumta seguma materiāla ražošanā, nodrošina to, ka loksnes būs nevainojami precīzas, kvalitatīvas un noturīgas pret UV starojumu, koroziju un skrāpējumiem. Tērauda virsma ir noturīga pret apkārtējās vides un dažāda veida organisko atkritumu ietekmi, līdz ar to arī pēc gadu desmitiem, ja jumts tiek regulāri tīrīts, virsma joprojām būs nevainojamā izskatā.  

Lasīt vairāk: https://www.demiurg.lv

Noteksistēmas

 


Kvalitatīva un pārdomāta sniega un lietus ūdens savākšanas sistēma pasargās jumtu no bojājumiem un paildzinās tā kalpošanas laiku. SIA "Demiurg" piedāvā “Ruukki” notekcaurules un teknes plašā sortimentā. Mūsu produkcija ir piemērota uzstādīšanai jebkura veida objektos – privātmājās, garāžās, saimniecības ēkās, daudzstāvu mājās un cita lietojuma objektos. Noteksistēmas ir speciāli izstrādātas tā, lai efektīvi savāktu ūdeni un, pateicoties īpaši izturīgam pārklājumam no iekšpuses un ārpuses, kalpotu tikpat ilgi kā mājas jumts.


Lasīt vairāk: https://www.demiurg.lv/#produkcija

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu