Pauls Jonass apbalvo motokrosa juniorus Cēsīs

Publicitātes foto
Aizvadītajā svētdienā, Cēsīs, pieckārtējā Pasaules čempiona Kristera Serģa mototrasē "Ezerkalni" norisinājās Junioru čempionāta 3.posms. Šoreiz sacensības īpašas padarīja ne tikai kuplais dalībnieku skaits, bet arī svinīgā apbalvošana, kad mazos censoņus apbalvoja MX2 klases Pasaules vicečempions Pauls Jonass.

Kā pilsētas informācijas portālu Cesis24.lv informē Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) Motokrosa komisijas sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Tiltiņa, "Ezerkalnu" mototrasē pārliecinošs bija Tomass Šaicāns (Bieriņi), izcīnot uzvaru MX50 klasē abos braucienos. Uzvara Cēsīs Tomasam ļāva pakāpties uz līdera pozīciju čempionāta kopvērtējumā. Pjedestāla otro pakāpienu ieņēma Jevgēnijs Mironovs (BLR), bet trešo vietu izcīnīja Rodrigo Līvs – Birbels (FFF). Paralēli MX50 sportistiem, trasē cīnījās arī MX50 Rūķi. Šoreiz Rūķu klasē nepārspēts palika Rems Šarovs (CAMK Latgale), aiz sevis atstājot Ralfu Bogdanoviču (CAMK Latgale).

Savukārt MX65 klasē uzvaru izcīnīja Eiropas čempions Edvards Bidzāns (Bieriņi), aiz sevis atstājot Kārli Albertu Reišuli (Elkšņi) otrajā vietā un Joosep Parn (EST) trešajā vietā.

Visas dienas garumā ikvienam skatītājam bija iespēja paspiest roku MX2 klases Pasaules vicečempionam Paulam Jonasam, kuram bija tas gods apbalvot pašus mazākos censoņus. Nākamais Junioru čempionāta posms MX50/MX50 Rūķi klasēm jau šajā nedēļas nogalē Siguldā.