Ko nozīmē 100 % atlaide pirmā aizdevuma komisijas maksai?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Teju ikkatrs ir dzirdējis par to, kas ir ātrais aizdevums. Nereti nebanku aizdevēji piedāvā īpaši draudzīgus aizņemšanās nosacījumus jaunajiem klientiem. Pēdējā laikā aizvien izplatītāka ir 100 % atlaide pirmā aizdevuma komisijas maksai. Ko tas nozīmē?

Aizņemies izdevīgāk!
100 % atlaide pirmajam aizdevumam komisijas maksai nozīmē to, ka būs jāatdod tieši tikpat liela naudas summa, cik aizņēmies, ja tiks ievērots aizdevuma atmaksas termiņš. Līdz ar to netiek piemērota ne komisija, ne aizņēmuma procenti. Šādu piedāvājumu pie draudzīgā nebanku aizdevēja Ondo.lv var saņemt:
- aizņemoties pirmo reizi;
- ievērojot visus līguma nosacījumus.

Seko līdzi kredīta atmaksas termiņam, lai maksājumi netiktu kavēti! Tas ne tikai ļaus saņemt 100 % atlaidi pirmā aizdevuma komisijas maksai, bet arī pasargās Tevi no kredītsaistību noteikumu pārkāpšanas un iekļūšanas parādvēstures datubāzēs.

Pozitīva kredītvēsture
Lai pieņemtu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu, Ondo.lv izvērtē ne tikai Tavu maksātspēju, bet pārbauda arī parādvēstures datubāzes. Ko tas nozīmē? Tur redzams, vai Tu kādreiz esi pārkāpis iepriekšējās vai esošās kredītsaistības. Negatīva kredītvēsture ietekmē kredīta saņemšanu nākotnē, jo kredītdevējs vēlamo aizdevuma summu var nepiešķirt. Jāpiebilst, ka šādās datubāzēs tiek iekļautas personas, kuras laikā nav apmaksājuši, piemēram, mobilo sakaru vai TV rēķinu.

Kā aizņemties atbildīgi?
Ņemot vērā, ka Ondo.lv ātrais kredīts ir tikpat nopietnas kredītsaistības kā ikviens cits aizdevums, vispirms pārliecinies par savu maksātspēju, kā arī pievērs uzmanību šādiem nosacījumiem:
- kredīta apjoms;
- atmaksas termiņš;
- kur vari veikt maksājumus par aizdevumu;
- vai ir iespējams atmaksāt kredītu pirms termiņa;
- kādi dokumenti nepieciešami aizdevuma saņemšanai;
- cik ātri aizdevuma summa tiks ieskaitīta bankas kontā u.c.

Par šiem un citiem nosacījumiem vari sazināties ar Ondo.lv konsultantiem:
- zvanot pa bezmaksas telefona numuru 80 90 9999;
- rakstot e-pastu uz info@ondo.lv;
- čatojot mājaslapā speciāli izveidotā čata lodziņā.

Atceries, ka pirms līguma slēgšanas Tev ir jāizvērtē gan sava maksātspēja, gan jābūt pārliecinātam, ka saproti visus līguma noteikumus. Izpēti visu pieejamo informāciju mājaslapā un nepieciešamības gadījumā konsultējies ar speciālistiem!

Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar tā nosacījumiem un aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.