Jaunpiebalgas novadā sadursmē ar automašīnu gājusi bojā sieviete

Pixabay

Sestdien, 10.jūnijā, plkst.15.10 Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgā, Meža ielā, notika sadursme starp 1969.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu "Volkswagen" un 1977.gadā dzimuša vīrieša vadīto motorolleru "Honda".

Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja motorollera pasažiere, 2010.gadā dzimusi sieviete, cieta 1978.gadā dzimusi sieviete, kā arī transportlīdzekļa vadītājs. Abi cietušie nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē. Jāpiebilst, ka ģimenei braucot ar motorolleru, ķivere bijusi tikai tās vadītājam. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Svētdien, 11.jūnijā, plkst.19.35 Priekuļu novadā, Priekuļu pagastā, autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši 27 kilometrā, notika sadursme starp 1987.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu "Volkswagen Caravelle" sakabē ar piekabi un 1997.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu "Škoda Octavia". Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas "Škoda" vadītāja un pasažiere, 1996.gadā dzimusi sieviete, kuras nogādātas tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus. 

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 9. līdz 12.jūnijam, saņemta informācija par 291 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 43 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 96 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 46 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajās brīvdienās, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 37 ceļu satiksmes negadījumi. Sešos no negadījumiem, saņemta informācija par 9 cietušajiem, taču vienā no negadījumiem, informācija par vienu bojāgājušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 19 vadītāji, no kuriem 10 bija velosipēdisti. Noformēti 357 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 170 bija par ātruma pārsniegšanu.