Cēsu svētkos skanēja arī daudzi "paldies"

Mazs ieskats sociālās akcijas "Pasaki paldies!" fotogrāfijās. 

23.jūlijā pie biedrības "Laimes kalve" košā stenda Rīgas ielā piestāja vairāk nekā 2000 cilvēku, ap simtu nofotografējās ar savu "Paldies!". Piedāvājam ieskatīties Cēsīm veltītajos paldies!

Akcija notiek, lai atgādinātu par savstarpēju cieņu un saskarsmes prieku starp dažādiem cilvēkiem. Biedrība aicina teikt paldies tiem, kuriem aizmirsies pateikties, kuru darbu neesam novērtējuši vai vienkārši pateikt paldies tiem, kas to ir pelnījis - konkrēts cilvēks, organizācija, pilsēta. Akcijas laikā savu paldies var izteikt, nofotografējoties un šo foto nosūtot tam, kam izteikta pateicība. Šīs akcijas uzdevums ir atgādināt, ka kļūt kaut nedaudz laimīgākiem var pavisam vienkārši – jāatceras pateikt citiem labus vārdus.

Šogad akcija jau ir notikusi Jelgavā, Liepājā, Saulkrastos, Pāvilostā, Tukumā, Cēsīs un izklaidējusi skatītājus "Bosch Superkauss" motokrosa otrā posma sacensībās. Akcijas nākamās pieturas ir Rēzeknes un Ventspils svētki. Akcija notiek jau otro gadu, pērn vasarā sociālās akcijas "Pasaki paldies!" stends viesojās vienpadsmit Latvijas pilsētās, kur ar savu "Paldies" nofotografējušās 825 ģimenes, draugu kopas, pāri, kolēģi, bērni, jaunieši, sirmgalvji, dažādu profesiju un vecuma cilvēki – tie ir vairāk kā tūkstots cilvēki. Uzlīmītes ar akcijas smaidiņu saņēmuši vairāk kā 10 000 cilvēki.

Biedrība "Laimes kalve" īsteno sociālo projektu "Ceļš uz laimi", kas atdzīvina mūsu kultūras garīgās vērtības, sekmē savstarpējo cieņu starp cilvēkiem, atjauno vecāku uzticību skolām, cilvēku ticību saviem spēkiem, veicina pozitīvu attieksmi. Biedrība veic informatīvu darbu.

Viss par: Lietotāju ziņas