Banner 980x90

Cēsīs teritoriju un apstādījumus par 3,48 miljoniem eiro kops ZS "Kliģeni"

Rīga, 5.dec., LETA. Cēsu novada pašvaldība ar ZS "Kliģeni" slēgs līgumu par pilsētas teritoriju un apstādījumu kopšanu, lēmuši deputāti, atbalstot ilgtermiņa saistību uzņemšanos pret "Kliģeni".

Rīga, 5.dec., LETA. Cēsu novada pašvaldība ar ZS "Kliģeni" slēgs līgumu par pilsētas teritoriju un apstādījumu kopšanu, lēmuši deputāti, atbalstot ilgtermiņa saistību uzņemšanos pret "Kliģeni". Pašvaldība uzņemsies ilgtermiņa saistības pret "Kliģeni" 3 481 773 eiro apmērā par Cēsu pilsētas teritoriju un apstādījumu kopšanu no līguma noslēgšanas brīža uz laiku ne ilgāku par 54 mēnešiem. "Kliģeni" ir Cēsu rajona Raunas pagasta zemnieku saimniecība. "Firmas.lv" informācija liecina, ka uzņēmuma apgrozījums aizvadītajā gadā bija 2,39 miljoni eiro, bet 2016.gadā - 2,24 miljoni eiro, savukārt pagājušā gada peļņa bija 140 439 eiro, turpretī 2016.gadā peļņa bija 249 308 eiro. Zemnieku saimniecības "Kliģeni" informācija liecina, ka viņi jau vairākus gadus veic Cēsu pilsētas zaļās teritorijas uzturēšanu. "Kliģeni" ir atbildīgi par Cēsu pils parka, Maija parka, Vienības laukuma sakopšanu un labiekārtošanu, kā arī vairākiem citiem objektiem Cēsu pilsētā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)