Cēsīs autovadītājs vada automašīnu 2,26 promiļu reibumā

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

8.jūnijā plkst.12.18 Cēsu novadā, Cēsīs, pa Uzvaras bulvāri, 1962.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volkswagen Passat", būdams alkoholisko dzērienu iespaidā.

Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā bija 2,26 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Vakar plkst.18.44 Amatas novadā, Drabešu pagastā, autoceļa Cēsis – Kārļi – Ieriķi 5 kilometrā, 1998.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen Passat" netika galā ar tās vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Automašīna apmeta kūleni un iebrauca grāvī, līdz ar to negadījumā cieta pats vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 79 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 6 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 14 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 16 ceļu satiksmes negadījumi. Četros no negadījumiem saņemta informācija par 6 cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 10 vadītāji. Noformēti 145 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 50 bija par ātruma pārsniegšanu.