Banner 980x90

"BK Valmiera" pārtrauc "Jurmala/Fenikss" 12 uzvaru sēriju

Sestdien, 17.janvārī, "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas spēlē "BK Valmiera" ar rezultātu 78:65 izbraukumā apspēlēja "Jūrmala/Fēnikss" komandu, apturot pretinieku 12 uzvaru sēriju.

Valmieriešiem rezultatīvākie bija abi amerikāņu leģionāri Sems Dovers un Džastins Hērts, kuri guva attiecīgi 23 un 20 punktus, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja basketbola klubā.

Spēles sākums bija mazrezultatīvs, īpaši mājinieku izpildījumā. Pēc nospēlētām piecām minūtēm valmierieši atradās vadībā ar 6:1. Sekmīgi grozam uzbruka Džastins Hērts, kurš pirmo ceturtdaļu "BK Valmiera" ļāva noslēgt vadībā ar 18:9. Otrajā ceturtdaļā valmieriešiem izdevās panākt desmit punktu pārsvaru, bet pirms pirmā puslaika noslēguma "Jūrmala/Fēnikss" samazināja valmieriešu vadību līdz 37:32.

Otrajā puslaikā valmierieši atguva desmit punktu pārsvaru. Ik pa laikam jūrmalnieki veica nelielus izrāvienus, samazinot starpību, bet "BK Valmiera" katru reizi izdevās atjaunot lielāku pārsvaru. Pirms izšķirošās ceturtdaļas "BK Valmiera" atradās vadībā ar 57:48. Noslēdzošajā ceturtdaļā groza apakšā dominēja Sems Dovers, neļaujot mājiniekiem apdraudēt "BK Valmiera" pārsvaru. Rezultātā "BK Valmiera" izcīnīja panākumu ar 78:65, apturot "Jūrmala/Fēnikss" uzvaru sēriju un ierakstot sesto uzvaru LBL turnīra tabulā.

"BK Valmiera" -"Jūrmala/Fēnikss" 78:65 (18:9, 19:23, 20:16, 21:17)
Valmiera: Dovers 23 + 9ab, Hērts 20, Šķēle 7, Vītols 6,Dārgais 6, Iļins 5, Vīņauds 5, Ziediņš 4, Čižausks 2.
Jūrmala: Gromovs 16, Ausējs 13, Laksa 10, Jonāts 5, Mednis 5, Jeromanovs 3 + 7rp, Mednis 3, Dilevka 3, Feldmanis 3, Pinete 2, Čoders 2, Pāže.