BK "Valmiera" pārspēj "Latvijas Universitāte"

Sestdien, 21.martā, "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas spēlē "BK Valmiera" savā laukumā ar rezultātu 88:53 sagrāva "Latvijas Universitāte" basketbolistus, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja basketbola kluba pārstāvis.

Vidzemniekiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Kristaps Dārgais.

Jau no paša spēles sākuma laukumā pārāki bija "BK Valmiera" basketbolisti. Ātri vadību panāca Aigars Šķēle un Dāvis Rozītis, ļaujot valmieriešiem iekrāt pārsvaru. Pēc nospēlētām desmit minūtēm vidzemnieki atradās vadībā ar 22:16. Otrās ceturtdaļas sākumā pretinieku groza apakšā dominēja Dāvis Rozītis, panākot valmieriešiem +10. Ceturtdaļas turpinājumā valmierieši turpināja audzēt pārsvaru, kas līdz pirmā puslaika noslēgumam pieauga līdz 43:26.

Otrajā puslaikā spēles raksturs nemainījās, valmierieši turpināja audzēt pārsvaru. Trešajā trešdaļā rezultatīvi spēlēja Kristaps Dārgais, palielinot "BK Valmiera" pārsvaru līdz 20 punktiem – 64:44. Noslēdzošajā ceturtdaļā Kristaps Dārgais izmantoja savu pārspēku pret sedzējiem, Dāvis Rozītis dominēja groza apakšā un rezultatīvs bija Aigars Šķēle, nodrošinot "BK Valmiera" graujošu uzvaru ar 88:53.

"BK Valmiera" – "Latvijas Universitāte" 88:53 (22:16, 21:10, 21:18, 24:9)
Valmiera: Dārgais 19, Šķēle 18+8AB, Rozītis 14, Čižausks 13+9AB+6RP, Apsītis 7, Ziediņš 7, Vīņauds 5, Dovers 5, Elksnis.
LU: Aizpurs 14, Magone 11, Ginters 9, Darģis 6, Bikše 6, Engers 4, Zēbergs 2, Brizgalovs 1, Rubenis, Krūmiņš, Leja.