BK "Jēkabpils" uzvar Valmierā

Sestdien, 7.martā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgā "BK Valmiera" piedzīvoja zaudējumu pret BK "Jēkabpils" - 81:87.

Kā pilsētas informācijas portālu tīkls Pilseta24.lv uzzināja basketbola klubā, jēkabpiliešiem pirmo uzvaru Valmierā nespēja atņemt arī Džastina Hērta rezultatīvā spēle, gūstot 29 punktus.

Spēles sākums sekmīgās padevās valmieriešiem, kad Sema Dovera precīzie metieni no tālās distances ļāva "BK Valmiera" panākt 12:2. Līdz pirmās ceturtdaļas noslēgumam "BK Valmiera" pārsvars saruka un ceturtdaļu pārtraukumā komandas devās pie rezultātu 18:15.

Mača turpinājumā BK "Jēkabpils" sāka ieskrieties. Rinalda Sirsniņa precīzie trejači pēc pirmā puslaika nostādīja vidzemniekus iedzinējos ar 35:39. Otrajā puslaikā rezultatīvs bija Džastins Hērts, tomēr valmieriešiem atgūt vadību neizdevās un trešās ceturtdaļas izskaņā vidzemnieki atradās iedzinējos ar 58:65.

Noslēdzošajā ceturtdaļā vidzemnieki visiem spēkiem centās atspēlēties, tomēr pretinieku sekmes cīņā par atlēkušajām bumbām deva otrās iespējas uzbrukumus, kas neļāva valmieriešiem apdraudēt pretinieku vadību. Spēles beigās divus tālmetienus grozā raidīja Aigars Šķēle, bet tas neļāva "BK Valmiera" izglābties. Līdz ar to nācās piekāpties ar rezultātu 81:87, kas ļāva jēkabpiliešiem svinēt pirmo uzvaru Valmierā.

"BK Valmiera" - BK "Jēkabpils" 81:87 (18:15, 17:24, 23:26, 23:22)
Valmiera: Hērts 29+5AB+6RP, Dovers 13, Šķēle 10, Čižausks 8, Rozītis 7, Dārgais 4, Vīņauds 3, Ziediņš 3, Apsītis 2, Vītols 2, Iļjins.
Jēkabpils: Sirsniņš 19, Šeļakovs 18+8AB, Burbels 14, Dušelis 13, Veselovs 10, Teilors 5, Virsis 3, Sokolovs 3, Rediks 2+9RP, Štelmahers.