4 veidi, kā ietaupīt savu laiku, meklējot piemērotāko kredītdevēju

Ja nepieciešams aizdevums vai citi ar kreditēšanas jomu saistīti pakalpojumi, tad izvēlēties kredītdevēju var nebūt nemaz tik vienkārši, jo piedāvājumu klāsts ir tiešām plašs. Ik dienu redzam neskaitāmi daudz reklāmu gan televīzijā, gan interneta vidē, gan sociālajos tīklos. Lai izpētītu visus piedāvājumus un izvēlētos sev piemērotāku, var nākties tam veltīt diezgan daudz laika. Bet šobrīd laiks ir ļoti vērtīgs. Kāpēc to veltīt lietām, ko var arī nedarīt? 

Lūk, 4 veidi, kā varat ietaupīt savu laiku, meklējot piemērotāko kredītdevēju!

• Izmantot kredītu salīdzināšanas portālus
Visērtāk un ātrāk lielo kreditētāju loku salīdzināt var speciālās interneta vietnēs jeb kredītu salīdzināšanas portālos. Tur vienuviet apkopota visa aktuālā informācija par aizdevējiem. Portāla apmeklētāji netiek apgrūtināti ar sīkumiem. Tā vietā ātri un pārskatāmi var redzēt būtiskāko informāciju par katru aizdevēju un aizdevuma veidu, ko tas piedāvā. Varat uzzināt gan maksimālo summu, ko piedāvā aizdevējs, gan procentu likmes, gan izlasīt citu klientu atsauksmes, kā arī uzzināt aizdevēja kontaktinformāciju tālākai saziņai:
https://www.forsiaizdevumi.lv/aizdevums/latvijas-hipoteka/uznemums.

Kredītu salīdzināšanas portāli ir arī vietnes, kur iegūt noderīgu informāciju gan par finansēm, gan aktualitātēm nozarē, gan saņemt labus padomus par to, kā aizņemties gudri un droši. 

Parasti šie raksti apkopoti bloga sadaļā: https://www.forsiaizdevumi.lv/info.

• Lūgt draugu un paziņu ieteikumus, atsauksmes
Uzticamu un precīzu informāciju par aizdevējiem varat iegūt, aptaujājot draugus, radiniekus un paziņas. Atsauksmes no pazīstamiem cilvēkiem noteikti būs objektīvas un patiesā pieredzē balstītas. Tādā veidā uzzināsiet ne tikai pozitīvo, bet arī ēnas puses. Iztaujāt tuvos cilvēkus var ātrāk un ērtāk, jo ar viņiem dzīvo vai strādā kopā, kā arī viņi ir tikai zvana vai īsziņas attālumā. 

Katram noteikti ir zināms kāds, kurš noformējis hipotekāro vai patēriņa kredītu, kā arī auto līzingu. Tāpat arī ātros kredītus nācies izmantot diezgan daudziem. Tādēļ nebūs grūti tuvāko lokā atrast noderīgas atsauksmes par kreditēšanas pakalpojumu sniedzējiem.

• Izmantot kredītu kalkulatorus
Lai gūtu priekšstatu par to, cik izmaksās kredītpakalpojumi pie konkrētā aizdevēja, ērti ir izmantot kredītu kalkulatorus. Tādi pieejami gandrīz visiem nopietnajiem aizdevumu pakalpojumu sniedzējiem viņu mājaslapās. Kredītu kalkulators ļaus ātri salīdzināt summas, kas būs jāatdod, aizņemoties naudu. Tādā veidā iespējams novērtēt, kurš piedāvājums būs izdevīgāks. Kredītu kalkulatorus var ātri izmantot ikviens, nav nepieciešams jau iesniegt pieteikumu. Tas ir noderīgs informācijas avots, kas ietaupīs jūsu laiku.

• Saņemt konsultāciju tiešsaistē
Vēl viens veids, kā ātri noskaidrot visus sev interesējošos jautājumus, ir izmantot tiešsaistes konsultācijas iespējas. Daudzi kredītu pakalpojumu sniedzēji mājaslapās ir izveidojuši tiešsaistes sarakstes formu, kur uzreiz iespējams sazināties ar konsultantu, kurš atbild uz aktuālajiem jautājumiem. Tas aiztaupīs mājaslapā izvietoto garo tekstu lasīšanu, kas var aizņemt daudz laika. Tiešsaistē konsultants atlbildēs arī uz tiem jautājumiem, kuri nav atrunāti mājaslapā vai ir neskaidri.