"Lekrings" florbolisti izcīna pārliecinošu uzvaru Cēsīs notiekošā "EuroFloorball" turnīra pirmajā mačā

Ilustratīvs foto/ Foto: Cesis24.lv

Latvijas čempione Cēsu "Lekrings" vīriešu florbola komanda otrdien ar uzvaru uzsāka savās mājās notiekošo "EuroFloorball" turnīru.

Cēsnieki pirmajā mačā ar 12:3 (2:1, 4:1, 6:1) pārspēja Francijas komandu "IKF Paris".

Pirmā perioda otrajā pusē mājinieki nedaudz vairāk kā divu minūšu laikā panāca 2:0, tomēr pēc minūtes parīzieši vienus vārtus atguva. Otrajā trešdaļā latvieši atkal divas reizes bija precīzi, panākot jau trīs vārtu pārsvaru (4:1). Parīzes klubs vienus vārtus atguva, uz ko gan cēsnieki atkal atbildēja, divas reizes pārspējot pretinieku vārtsargu un otro trešdaļu noslēdzot ar 6:2 savā labā.

Tikmēr jau trešā perioda vidū Latvijas vienība minūtes un piecu sekunžu laikā panāca septiņu vārtu pārsvaru (9:2). Turpinājumā mājinieki guva vēl trīs vārtus, kamēr viesi izcēlās vienu reizi, mačam noslēdzoties ar pārliecinošu uzvaru 12:3 "Lekrings" labā.

Ar trim vārtiem uzvarētāju labā izcēlās Aleksandrs Abramovs, kamēr Parīzes vienībā ar diviem precīziem metieniem rezultatīvākais bija Vojta Slabijs.

Bez Latvijas un Francijas klubiem A apakšgrupā spēlē arī Krievijas komanda "Nižegorodec".

Kā zināms, otrdien turnīru ar zaudējumu iesāka Kocēnu "Rubene" vīriešu florbola komanda, kas ar 4:5 (2:3, 0:1, 2:1) piekāpās Norvēģijas komandai "Greaker".

Lai gan tieši "Rubenes" florbolists Arnijs Kuratņiks 11.minūtē atklāja dueļa rezultātu, otrās trešdaļas sākumā "Greaker" jau izdevās izvirzīties vadībā ar 4:2. Tiesa, 56.minūtē Leo Lapiņš samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču uzreiz pēc tam norvēģi atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Mazāk nekā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Ritvars Bērziņš panāca 4:5, taču tas bija arī viss, turklāt nelīdzēja arī "Rubenes" vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju.

Vēl B apakšgrupā ar šīm abām komandām spēlē Igaunijas TTU.

Jau vēstīts, ka pirms tam turpat Cēsīs notiekošo "EuroFloorball" sieviešu turnīru ar grūtām uzvarām sāka pēdējo gadu Latvijas spēcīgākās sieviešu komandas "Ķekava" un Kocēnu "Rubene".