Visas ziņas

 • Latvijas Ārstu biedrība: Rūpējoties par sevi, mēs nedrīkstam aizmirst par apkārtējo vidi

  Visu pasauli pāršalkusi vīrusa "Covid-19" straujā izplatība, kas mainījusi lielas cilvēku daļas ierasto dzīves ritmu. Arī Latvijā līdz 12. maijam spēkā esošais ārkārtas stāvoklis nozīmē to, ka darbs un mācības joprojām noritēs no mājām. Turpināsies arī infektologu un citu speciālistu nozīmētie piesardzības pasākumi, kurus visiem vajadzētu ievērot.

 • 3 lietas, ar ko visvairāk lepojas vidzemnieki

  Vidzemnieki biežāk nekā citu reģionu iedzīvotāji lepojas arī ar saviem sasniegumiem un izaugsmi, rāda "Luminor" bankas aptaujas rezultāti. Pirmās divas vietas, līdzīgi kā visā Latvijā, ieņem lepošanās ar savu ģimeni un radiniekiem, kā arī savu dzīvesvietu – Latviju.  

 • Kas ir audžuģimene un kā par tādu kļūt?2

  Lai bērns pilnvērtīgi attīstītos, viņam ir nepieciešama ģimene, sapratne un, protams, mīlestība. Kļūstot par audžuvecākiem, ir iespējams palīdzēt kādam bērniņam, kurš palicis bez svarīgākā savā dzīvē – bez ģimenes.

 • Labdarība, neziedojot naudu: Kā palīdzēt citiem?

  Palīdzības sniegšana apkārtējiem neprasa lielas pūles, un tas ir lielisks veids, kā vairot prieku sev apkārt un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Neatkarīgi no tā, vai vēlies palīdzēt saviem tuviniekiem vai sabiedrībai kopumā, ir daudz veidu, kā to izdarīt, neziedojot naudu. 

 • Aicina pieteikties konkursam "Labākā lauku torte 2017"

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

  Līdz 3.jūlijam aicina pieteikties konkursam "Labākā lauku torte 2017", kas norisināsies šī gada 8.jūlijā plkst.17.00  Zaubes muižas parkā Zaubes savvaļas kulinārā festivāla programmas ietvaros.

 • Pabeigts bedru remonts uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem

  Publicitātes foto

  VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ir pabeidzis bedru masveida remontu uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem jeb uz tiem autoceļiem, kuriem ir noteikta augstākā – A uzturēšanas klase. Bedres saremontētas 90 tūkstošu kvadrātmetru platībā.

 • Skolēni pārsteidz ar vērienīgiem un krāšņiem vides darbiem

  Publicitātes foto

  Noslēdzoties vides iniciatīvas "100 darbi Latvijai" skolu konkursam, Vidzemes un Latgales novadi kļuvuši krāšņāki un sakoptāki. Konkursa ietvaros 1.-12.klašu skolēni paveikuši vērienīgus un skaistus vides labiekārtošanas un izdaiļošanas darbus – izveidotas dabas izziņas takas ar sajūtu elementiem un āra spēlēm, ierīkotas atpūtas vietas ar soliņiem un pastaigu celiņiem, apgleznoti vides objekti, atjaunota autobusa pieturvieta, labiekārtoti un apzaļumoti parki un skolas dārzi, pagastu centri un skolu teritorijas izdaiļotas ar īpašām puķu dobēm, izgatavoti un izvietoti ar latviskajiem rakstiem gravēti putnu būrīši.

 • Par drošu vasaru – drošības līgums bērniem

  Pixabay

  Tuvojoties vasaras brīvlaikam, Valsts policija aicina vecākus pastiprināti pievērst uzmanību bērnu drošībai, kā arī pārrunāt jautājumus par drošu un pareizu rīcību ikdienas situācijās. Vasarā, kad skolas gaitas beigušās un arī pulciņi vairs nav jāapmeklē, bērni daudz laika pavada ārpus telpām, braucot ar velosipēdiem, skrituļojot, peldoties vai atpūšoties līdz spēku izsīkumam. Vasara nozīmē arī to, ka vairs nav ierobežots brīvais laiks, līdz ar to bieži piemirstas drošības pasākumi, kuru neievērošana veicina bīstamas un pat traumatiskas situācijas.

 • Iedzīvotāju skaits Latvijā turpina samazināties, Rīgā vērojams pieaugums

  Pilseta24.lv

  2017.gada sākumā Latvijā dzīvoja 1 miljons 950 tūkstoši iedzīvotāju – par 18,8 tūkstošiem mazāk nekā pirms gada, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Iedzīvotāju skaits 2016.gadā saruka par 0.97% (2015. gadā - 0,87%). 

 • Šodien notiks trauksmes sirēnu pārbaude

  Pilseta24.lv

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka šodien, 29.maijā, no plkst.14.00 līdz 14.15 uz 3 minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas.