Visas ziņas

 • Aicina pieteikties konkursam "Labākā lauku torte 2017"

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

  Līdz 3.jūlijam aicina pieteikties konkursam "Labākā lauku torte 2017", kas norisināsies šī gada 8.jūlijā plkst.17.00  Zaubes muižas parkā Zaubes savvaļas kulinārā festivāla programmas ietvaros.

 • Pabeigts bedru remonts uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem

  Publicitātes foto

  VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ir pabeidzis bedru masveida remontu uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem jeb uz tiem autoceļiem, kuriem ir noteikta augstākā – A uzturēšanas klase. Bedres saremontētas 90 tūkstošu kvadrātmetru platībā.

 • Skolēni pārsteidz ar vērienīgiem un krāšņiem vides darbiem

  Publicitātes foto

  Noslēdzoties vides iniciatīvas "100 darbi Latvijai" skolu konkursam, Vidzemes un Latgales novadi kļuvuši krāšņāki un sakoptāki. Konkursa ietvaros 1.-12.klašu skolēni paveikuši vērienīgus un skaistus vides labiekārtošanas un izdaiļošanas darbus – izveidotas dabas izziņas takas ar sajūtu elementiem un āra spēlēm, ierīkotas atpūtas vietas ar soliņiem un pastaigu celiņiem, apgleznoti vides objekti, atjaunota autobusa pieturvieta, labiekārtoti un apzaļumoti parki un skolas dārzi, pagastu centri un skolu teritorijas izdaiļotas ar īpašām puķu dobēm, izgatavoti un izvietoti ar latviskajiem rakstiem gravēti putnu būrīši.

 • Par drošu vasaru – drošības līgums bērniem

  Pixabay

  Tuvojoties vasaras brīvlaikam, Valsts policija aicina vecākus pastiprināti pievērst uzmanību bērnu drošībai, kā arī pārrunāt jautājumus par drošu un pareizu rīcību ikdienas situācijās. Vasarā, kad skolas gaitas beigušās un arī pulciņi vairs nav jāapmeklē, bērni daudz laika pavada ārpus telpām, braucot ar velosipēdiem, skrituļojot, peldoties vai atpūšoties līdz spēku izsīkumam. Vasara nozīmē arī to, ka vairs nav ierobežots brīvais laiks, līdz ar to bieži piemirstas drošības pasākumi, kuru neievērošana veicina bīstamas un pat traumatiskas situācijas.

 • Iedzīvotāju skaits Latvijā turpina samazināties, Rīgā vērojams pieaugums

  Pilseta24.lv

  2017.gada sākumā Latvijā dzīvoja 1 miljons 950 tūkstoši iedzīvotāju – par 18,8 tūkstošiem mazāk nekā pirms gada, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Iedzīvotāju skaits 2016.gadā saruka par 0.97% (2015. gadā - 0,87%). 

 • Šodien notiks trauksmes sirēnu pārbaude

  Pilseta24.lv

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka šodien, 29.maijā, no plkst.14.00 līdz 14.15 uz 3 minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas.

 • Notiks trauksmes sirēnu gatavības pārbaude

  Foto: Pixabay

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka šī gada 29.maijā no plkst.14.00 līdz 14.15 uz 3 minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā.

 • Valkā norisinājies Lielais labdarības robežtirgus

  Foto: Reičela Baltiņa

  Vasaras iestāšanās katrā Latvijas pusē tiek atzīmēta dažādos veidos, arī Valka nav izņēmums. Šeit jau 15 gadus vasaras vēstnesis ir Lielais labdarības robežtirgus.

 • Baletdejotāju Barišņikovu uzņems Latvijas pilsonībā par īpašiem nopelniem valsts labā

  Foto: Ieva Čīka/ LETA

  Saeima šodien lēma Latvijā dzimušo baletdejotāju un aktieri Mihailu Barišņikovu uzņemt Latvijas pilsonībā par īpašiem nopelniem Latvijas labā.

 • "100 darbos Latvijai" apvienojas bērni un uzņēmēji

  Publicitātes foto

  Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā "100 darbi Latvijai" pieteikti jau 83 vides darbi, no tiem 46 ir procesā, 37 - paveikti. Tos veic gan individuāli novadu iedzīvotāji, gan pašvaldības. Šobrīd darbu veicēji ir uzsākuši apvienoties, liekot kopā idejas, darba rokas un katram pieejamos resursus. Dažādu paaudžu cilvēki, mākslinieki un sportisti, skolēni un uzņēmēji, sadarbojoties un iedvesmojot viens otru, pamazām izdaiļo un labiekārto dažādas vietas un objektus Latvijā, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informē "100 darbi Latvijai" koordinatoreLīga Ivanova.