Visas ziņas

 • Tuvojas vecpuišu ballīte? Smelies idejas šeit!

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Tavs draugs precas? Tad noteikti jāsarīko īsta un azartiska vecpuišu ballīte, lai draugu kārtīgi sagatavotu dzīvei precēta vīra statusā. Uzzini, kādas adrenalīna pilnas idejas šobrīd ir topā!

 • Kā atrast piemērotākos bērnu ratus? 8 jautājumi, kas jāuzdod pirms to iegādes

  Publicitātes foto

  Gaidot ģimenē ierodamies mazuli, aktuāls kļūst jautājums par ratiņu izvēli. Piedāvājums ir patiešām plašs, taču kā tajā neapjukt un izvēlēties piemērotāko risinājumu? Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā un jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. 

 • Kāpēc Facebook reklāma? 

  Publicitātes foto

  Facebook  reklāma  pēdējo gadu laikā kļuvusi tik aktuāla, ka to aktīvi izmanto ne tikai uzņēmēji, bet arī politiķi. Cilvēkiem, kuri vēl neizmanto Facebook reklāmu, varētu rasties jautājums – kāpēc tieši Facebook reklāma? 

 • Kā iegūt vairāk sekotāju Facebook

  Publicitātes foto

  Vairāk nekā 60 miljoni uzņēmumu visā pasaulē ir izveidojuši savu uzņēmumu Facebook lapas, lai popularizētu un reklamētu savus uzņēmumus. Kam būtu jāpievērš īpaša uzmanība, lai palielinātu sava uzņēmuma Facebook lapas sekotāju skaitu? 

 • "DIP DAP" – aktuāli mazākajiem riteņbraucējiem Latvijā 

  Publicitātes foto

  Aizrautīgi, droši, kvalitatīvi un skaistu dizainu – tādi ir Latvijā ražotie "DIP DAP" koka skrejriteņi jeb līdzsvara riteņi jaunākiem bērniem. "DIP DAP" divriteņi ir bez pedāļiem vai papildus ritenīšiem, kas tādā veidā attīsta līdzsvara izjūtu un koordināciju bērniem vecumā no 1,5 līdz 5 gadiem. Mazais riteņbraucējs būs sajūsmā par jaunatklātajām iespējām pārvietoties ar "DIP DAP" riteni.

 • Kvalitatīvas durvis ar garantiju – Ekodurvis.lv

  Publicitātes foto

  Kāpēc izvēlēties "Ekodurvis"? Tā ir pieredze, augsta kvalitāte un garantija visu veidu durvīm – gan dzīvoklim, gan privātmājai! 

 • Webapmaciba.lv apgūsti kursus par minimālās higiēnas prasībām uzņēmumā

  Foto: Bigstockphoto.com

  Ja Jūsu uzņēmums ir to vidū, kas nodarbojas ar pārtikas pārstrādi vai ēdināšanas pakalpojumiem, tad darbiniekiem ir jāapgūst kursi "Minimālās higiēnas prasības uzņēmumā". Labā ziņa ir tā, ka darbiniekiem nebūs jātērē darba laiks, mācoties klātienes kursos. Sev ērtā laikā un vietā viņi kursus varēs apgūt online apmācībās internetā. 

 • SPA atpūta dāmām, kungiem un pāriem

  Publicitātes foto

  Ja esat noguruši no ikdienas un gatavi sev radīt skaistu atpūtas mirkli, izvēlieties SPA atpūtu viesnīcā "Baltvilla", kas atrodas Baltezera krastā. Atpūta šajā viesnīcā ir brīnišķīga visu gadu, jo tā atrodas priežu ieskautā apkaimē un no viesnīcas logiem ir redzams tīrais, gleznainais Baltezers.

 • Ātrais kredīts tuvplānā jeb 3 soļi, kā saņemt aizdevumu

  Publicitātes foto

  Droši vien ikvienam cilvēkam kādreiz ir gadījušies neparedzēti tēriņi. Tomēr ne visiem ir pietiekami lieli uzkrājumi un dažkārt nākas meklēt papildu naudas avotus. Ātrais kredīts ir viens no variantiem, ko var izmantot cilvēki ar atbilstošu maksātspēju. Šāds aizdevums ir pieejams tiešsaistē bez ilgas pieteikuma izskatīšanas. Lai saņemtu ātro kredītu, apdomā savu finanšu situāciju, izvēlies izdevīgāko piedāvājumu un piesakies aizdevumam atbildīgi!

 • Kimbi.lv kredītlīnija – aizņemieties bez liekiem procentu maksājumiem

  Publicitātes foto

  Neparedzēti izdevumi ar gadalaikiem nerēķinās, taču ziemas periodā tie var pārsteigt salīdzinoši biežāk, turklāt tādu izdevumu kā apkures rēķinu apjomu ir grūti noteikt pirms to saņemšanas. Kimbi.lv kredītlīnija ir iespēja iegūt papildu līdzekļus Jums piešķirtā kredītlimita ietvaros, ja vien Jums ir atbilstoša maksātspēja un atbilstat visiem aizdevēja izvirzītajiem aizņemšanās nosacījumiem.