Visas ziņas

 • Ātrie kredīti internetā: kā iegūt pozitīvu pieredzi, aizņemoties tiešsaistē?

  Publicitātes foto

  Aizņemšanās bez galvojuma, ķīlas un personīgas klātbūtnes aizdevēja birojā jau sen nevienu nepārsteidz. Visi ātrie kredīti internetā ir balstīti uz šo aizņemšanās principu, kas ir izstrādāts, lai atvieglotu īstermiņa kredīta saņemšanu. Taču ne vienmēr aizņemšanās notiek veiksmīgi – ātrie kredīti tiek kavēti un pagarināti. Rezultātā kopējā atmaksas summa palielinās, un kredīts vairs nav tik izdevīgs, kā likās sākumā. Šādas problēmas iemesls visbiežāk ir nepareiza kredīta izpratne. Turpini lasīt šo rakstu, lai uzzinātu, kādi principi jāievēro, lai ātrie kredīti neradītu sarežģījumus Tavā dzīvē!

 • Kāpēc izvēlēties Google Premier partnerus

  Publicitātes foto

  Izvēloties to, kas veidos un pārraudzīs tava uzņēmuma AdWords reklāmas, vajadzētu izvēlēties reklāmas aģentūru, kuru sertificējuši un apmācījuši Google speciālisti, kas vislabāk pārzina tendences un interneta reklāmas tirgu. Šīs reklāmas aģentūras iespējams atpazīt pēc Google Partner un Google Premier Partner emblēmām. 

 • Kad izvēlēties gāzes sildītāju un kā to lietot?

  Publicitātes foto

  Rudens jau klauvē pie durvīm, bet aizvien gribas atpūsties pie dabas, rīkojot svinības, pasākumus un citas aktivitātes. Krāsainas koku lapas, iespējams, ir vēl košāks fons jūsu dārza ballītei vai citām svinībām nekā vasaras zaļums. 

 • Ātrie aizdevumi internetā – atrodi lētāko

  Publicitātes foto

  Aizņemties caur internetu Latvijā var jau vairākus gadus, bet tikai retais zina, kā atrast izdevīgāko variantu. Šobrīd uzņēmumu skaits, kas piedāvā online kredītus, ir liels, taču atrast atbildi nav grūti, ja vien zina, kur meklēt. 

 • Vai gultas matrači ietekmē miega kvalitāti?

  Foto: Pixabay.com / AlexVan

  Guļot mēs pavadām trešo daļu no dzīves, tāpēc liela uzmanība jāpievērš gultas matracim, lai miegs būtu pēc iespējas kvalitatīvāks. Kāds ir labs matracis un kāpēc miega kvalitātei ir tik liela nozīme cilvēku dzīvēs? Lasi rakstu un uzzini!

 • Nodod agro plēves un citus lauksaimniecības atkritumus bez maksas!

  Foto: Pixabay / RitaE

  Lauksaimniecības darbu sezona rit pilnā sparā, un līdz ar to rodas arī papildu plastmasas atkritumi, piemēram, nolietotās dārza plēves, polipropilēna maisi, agro plēves un ruļļu ietinamās plēves. It īpaši zemnieku saimniecībās šie atkritumi var rasties ļoti lielos daudzumos, bet ko ar tiem iesākt? Novietojot tos pie sadzīves atkritumiem, ievērojami var sadārdzināties izvešanas izmaksas. Aprakt zemē atkritumus nedrīkst, jo tie nesadalās, kā arī dedzināt tos ir aizliegts – tiem degot, atmosfērā rodas kaitīgi izdedži, kas pēc tam nokrīt atpakaļ uz zemes. Tādā veidā vidē nonāk dažādas kaitīgas vielas (benzopirēns, tvana gāze un citas), kas ir indīgas un rada dažādas slimības. Savukārt ilgu laiku atrodoties dabā, tās izraisa nopietnas saslimšanas un var radīt neauglību. Turklāt par atkritumu dedzināšanu tiek piemērotas bargas soda naudas. 

 • Ko spēj piedāvāt moderns televizors?

  Foto: 1a.lv

  Mūsdienās televizors ir kas daudz vairāk par ierīci, uz kuras vērot televīzijas pārraides. Kvalitatīvs un mūsdienīgs televizors šobrīd būtībā pilda izklaides centra lomu – tam iespējams pieslēgt gan televīziju, gan spēļu konsoles, gan laptopu un viedtālruni, kā arī virkni citu ierīču, kas televizora skatīšanos padara īpaši aizraujošu. Vai zini, kādas iespējas vēl piedāvā mūsdienīgs televizors?

 • Citāds skatījums uz vēzi

  Publicitātes foto

  Tradicionālajā medicīnā ir vairākas versijas par onkoloģisko slimību cēloņiem, bet vienas stabilas un reāli pieņemtas nav. Dziedniecei, ekstrasensei, karmas diagnostiķei Rešardai Kalpišai par to ir savs viedoklis. 

 • Kādi ir populārākie AS "Berendsen Tekstila serviss" pakalpojumi?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Zīmolu "Berendsen" raksturo rūpes par klientu komfortu – tīrība un spodrība telpās. Lai būtu maksimāls ieguvums, "Berendsen Tekstila serviss" savus produktus piedāvā nomāt, tā gādājot par servisu – vienmēr tīriem sadzīves piederumiem. Daudziem zīmols asociējas ar paklājiem, taču pakalpojumu klāstā ir arī citas populāras un noderīgas lietas. Kādas? 

 • Kā izvēlēties piemērotākās smaržas vasarai?

  Foto: Xnet.lv

  Smaržas, gluži tāpat kā apģērbs un aksesuāri, jāizvēlas atbilstoši sezonai – vasarai raksturīgā augstā gaisa temperatūra, mitrums un sviedri ietekmē smaržu molekulas, pastiprinot aromāta intensitāti. Šī iemesla dēļ šim gadalaikam ieteicams izvēlēties speciālās vasarai paredzētās smaržas vai arī tradicionālu aromātu vieglākās versijas, spēcīgus aromātus atstājot gada vēsākajai sezonai.