Visas ziņas

 • Bērnu drošība ir mūsu pienākums

  PAR MUMSAutoskola Lauris ir autoskola, kuras aizsākumi meklējami rūpēs ne tikai par pieaugušo, bet arī neaizsargāto – bērnu – drošību uz autoceļiem ar mērķi attīstīt starptautiska līmeņa profesionālu transportlīdzekļu vadītāju apmācību, kas veicinās zinošu, ekonomisku, videi draudzīgu un galvenokārt sabiedrībai drošu transportlīdzekļa vadīšanu ikdienā.

 • 4 žurnāli visai ģimenei: ko abonēt nākamajam pusgadam

  Publicitātes foto

  Nemanāmi ir aizritējuši jau seši mēneši — puse no 2018. gada. Tas nozīmē, ka daudziem drukātās preses cienītājiem viņu pastkastītēs šomēnes iekritīs pēdējie abonētie žurnāli un avīžu eksemplāri, jo pusgads ir viens no biežāk izvēlētajiem abonementu termiņiem. Tas arī nozīmē, ka ir pēdējais brīdis izdomāt, ko lasīsiet nākamajā pusgadā. 

 • Dermatologs Cēsīs – prof. Jāņa Ķīša klīnikas izbraukuma konsultācijas

  Publicitātes foto

  Ko Tev nozīmē āda? Vai tās veselība ir tikpat svarīga kā, piemēram, zobu stāvoklis vai ginekoloģija? Lielākais vairums atbildētu negatīvi, jo statistika liecina, ka profilaktisks dermatologa apmeklējums ir vien nelielas iedzīvotāju daļas apzināti veikts solis. Tas apliecina, ka maz domājam par ādas nozīmi veselības nodrošināšanā. Taču retais zina, ka āda ir lielākais orgāns, kas ir atbildīgs par svarīgām un dzīvībai vitāli svarīgām funkcijām. 

 • Ieteikumi kāzu kleitas meklējumos

  Foto: līgavām.lv/ Bazaly Photography

  Vai tuvojas jūsu lielā diena? Izvēlēties tērpu īpašajai dienai ir patiesi maģisks brīdis. Tas ir brīdis, kas pilns izaicinājumu – kā atrast atbilstošu kleitu, kā izvērtēt tās kvalitāti un kādi ir labākie zīmoli? Šis ir brīdis, lai piepildītu sapni un justos kā visskaistākā! Kleita kāzām ir tērps, kurā ir pienācis brīdis būt labākajai, skaistākajai, mīlētākajai! Uzziniet, kādu kāzu kleitu izvēlēties, lai padarītu jūsu mirkli tik īpašu! 

 • Kādas ir izplatītākās auto markas starp Eiropas autovadītājiem?

  Foto: Shutterstock.com

  Ar kādu auto pārvietojies Tu? Varbūt plāno iegādāties jaunu spēkratu? Šajā raksta varēsi uzzināt kādus auto ražotājus un to piedāvātos modeļus iecienījuši Eiropas auto vadītāji. Populāri, jauni un lietoti auto skaitļos un procentos ilustrēs šī brīža tirgus tendences un cerams palīdzēs pieņemt lēmumu arī Tev!

 • Kredīts uzņēmumiem – palīgs biznesam ar ātru ražošanas ciklu

  Foto: Shutterstock.com

  Uzņēmējdarbības veidi ir ļoti dažādi – sākot ar IT pakalpojumu nodrošināšanu un beidzot ar kakao ražošanu. Un, atkarībā no uzņēmējdarbības veida, katram uzņēmumam iespējams piemeklēt arī atbilstošus finansēšanas modeļus un pakalpojumus. Vai vēlaties zināt, kā finanšu līdzekļus veiksmīgāk pārvaldīt tiem uzņēmumiem, kas ikdienā saskaras ar ātru ražošanas ciklu 30 līdz 120 dienu intervālā? Tādā gadījumā šis raksts Jums sniegs gaidītās atbildes!

 • Kapu piemineklis – piemiņa uz mūžu. Kā izvēlēties kapu pieminekli? MEMORIAL SERVICES iesaka

  Publicitātes foto

  Memorial Services ir īpašs interneta kanāls – portāls Latvijā, kurā vienuviet apkopoti visi ar memoriālo sfēru saistītie pakalpojumi un preces, kā arī uzņēmumi, kas piedāvā šo kopumu. Portāls ir domāts visiem, kas saskārušies ar tuvinieka zaudējumu, palīdz organizēt nepieciešamās darbības, sākot no apbedīšanas pakalpojumiem, juridiskajiem un citiem pakalpojumiem, beidzot ar kapu pieminekļu izgatavošanu, kapu kopšanu un labiekārtošanu. 

 • Uzrunājošs biznesa plāns: vai zināt biznesa komunikācijas galvenos noslēpumus?

  PFoto: Pixabay.com

  Kāpēc viens uzņēmums sasniedz ieplānotos mērķus, bet cits nespēj tikt galā ar pirmā darbības gada izaicinājumiem? Biznesa veiksmes un neveiksmes iemesli mēdz būt dažādi, taču lielā mērā tie ir atkarīgi no diviem faktoriem: pārdomāta biznesa plāna un pareizas komunikācijas stratēģijas. 

 • Ieguvumi, ko sniedz automātiskie vārti uzņēmuma teritorijā

  Publicitātes foto

  Automātisko vārtu uzstādīšana uzņēmuma teritorijā ir tālredzīgs solis. Tas sniedz vairākus ieguvumus, kas ir novērtējami gan uzreiz, gan ilgtermiņā. Vārtu automātika pielāgojama jebkuriem vārtiem – gan teritorijai, gan industriālajām ēkām un garāžām.

 • Pēc kādiem parametriem iespējams iegādāties vasaras riepas internetā?

  Foto: Shutterstock.com

  Zināms fakts, ka, vairumā gadījumu, iegādāties vasaras riepas internetā ir izdevīgāk kā veikalā vai servisā. Ja nu jau nolietotās riepas automašīnai bija gana piemērotas un nevēlies lieki eksperimentēt, tāda paša riepu komplekta iegāde internetā būs tīrais nieks, taču, ja vēlies ko mainīt, var rasties daži jautājumi. Kāda izmēra riepas labāk derēs manam auto, ko nozīmē dažādie apzīmējumi un kurš riepu protektors ir labāks? Šī raksta tēma veltīta šiem un vēl citiem jautājumiem, kuri var rasties saistībā ar vasaras riepu iegādi internetā.