Visas ziņas

 • Kādēļ Tev interneta grāmatzīmēs jābūt saglabātai Comparo.me saitei?

  Ir pienācis laiks nomainīt telefona operatoru, iegādāties jaunu ledusskapi vai arī ir parādījusies vajadzība aizņemties naudu, bet ir gadījies nonākt parādnieku sarakstā, tādēļ "parastie" aizdevēji nav aktuāli, jo pie viņiem nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Katrs, kurš ir mēģinājis kaut ko meklēt un salīdzināt internetā, labi zina, cik sarežģīts un varētu pat teikt grūts ir šis uzdevums, un šī pētniecības procesa laikā ir nodomājis "cik labi būtu, ja kāds cits to manā vietā varētu izdarīt, un man atliktu tikai izvēlēties". Dzīvē ir gluži kā teicienā "no Tavas mutes Dieva ausī" – speciāli Tavām vajadzībām ir radīts salīdzināšanas portāls Comparo. Kas tas ir un kādēļ Tev interneta grāmatzīmēs jābūt saglabātai Comparo.me saitei? Uzzini raksta turpinājumā!

 • Kas raksturo labu sporta bāru?

  Kopš Latvijā izveidoti vairāki Optibet sporta bāri, daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir augstas prasības un gaidas par to, kas ir tā perfektā vieta, kur vari skatīties savu iecienītāko sporta veidu, neatkarīgi no tā, vai tas tiktu spēlēts uz laukuma, arēnā vai uz ledus. Tiem, kuri šeit vēl nav pabijuši, noteikti ir vērts iepazīties ar svarīgākajām īpašībām, kas raksturo patiesi labu sporta bāru. 

 • Bērniem – tikai labākās mēbeles

  Vienmēr vecāki savām atvasēm cenšas sniegt visu to labāko. Septembris, kā jau jaunā mācību gada sākums, bieži ir arī bērnistabas iekārtošanas laiks. Tāpēc mēbeļu veikalos "4 istabas" bērnistabu sortiments ir tieši tik liels, lai atrastu savai atvasei nepieciešamo, funkcionālo un dizainiski pievilcīgāko.

 • Dažādi padomi, iegādājoties vannu

  Labs materiāls un izskats ne vienmēr mūsdienās garantē, ka Jūs saņemsiet tiešām labu preci, kas Jums kalpos ilgtermiņā, tāpēc Jums vēlamies dot pāris padomu, kas palīdzēs vannas izvēlē. Noteikti izvēlieties vannu specializētajos veikalos, nevis būvniecību centros, kur sortiments pārsvarā sastāv no lētākajām pieejamām precēm tirgū, kas paredzētas plašam patēriņam, nedomājot par kvalitāti.

 • Ko darīt, saskaroties ar tuvinieka zaudējumu? Kā rīkoties soli pa solim un ko nedarīt apjukuma un stresa situācijā

  Tuvinieka nāve ir katra cilvēka individuāla dzīves pieredze, ar to nākas saskarties ikvienam. Nāve nav kaut kas ārkārtējs, ja runa ir par vecu cilvēku, un jebkurā gadījumā, saskaroties ar šo notikumu, civilizētā sabiedrībā būtu jāzina – kā rīkoties, kādi ir pirmie soļi vai ko nedarīt neapdomīgi, steigā vai emociju iespaidā.

 • Kā izvēlēties savu koka gultu?

  Publicitātes foto

  Kad ir pienācis laiks izvēlēties sev gulta, tas vienmēr aizņem daudz laika un patērē nervus. Mēs tev izstāstīsim 5 galvenos kritērijus, pēc kuriem sapratīsi, kāda tipa koka gultu tev visvairāk ir piemērota. 

 • Tāfeles – dažādu veidu un par labām cenām!

  Publicitātes foto

  Uzrunā, atdzīvini savu prezentāciju!

 • IKEA mēbeles interneta veikalā Shop24.lv vienmēr izdevīgās cenās!

  Publicitātes foto

  Interneta veikalā Shop24.lv vienmēr izdevīgas cenas! 

 • Ko izvēlēties – vannu vai tomēr dušu?

  Foto: Pixabay.com

  Kad ir pienācis laiks remontam vannasistabā, bieži rodas jautājums, ko izvēlēties – vannu vai tomēr dušu. Ja uz šo jautājumu skatāmies no ekonomiskās puses, tad viennozīmīgi tai jābūt dušas kabīnei, jo, mazgājoties dušā, ietaupīsit patērēto ūdens daudzumu līdz pat 3 reizēm. Izvēloties pie dušas kvalitatīvāku un dārgāku maisītāju, ūdens ietaupījums var būt pat vēl lielāks. Kā arī noteikti, ja izvēlēsities dušu, nevis vannu, Jūsu vannasistabā atliks vairāk vietas citām lietām.

 • Mežizstrāde, nekustamo īpašumu apsaimniekošana un celtniecība. SIA "Sandevija"

  Foto: Pixabay.com

  Uzņēmums "Sandevija" pērk visā Latvijā mežus, mežu īpašumus, izstrādes tiesības un lauksaimniecības zemes. Piedāvājam augstākās cenas par meža īpašumiem. "Sandevija" veic ēku celtniecības un remonta darbus visā Latvijā.