Visas ziņas

 • 4 veidi, kā ietaupīt savu laiku, meklējot piemērotāko kredītdevēju

  Ja nepieciešams aizdevums vai citi ar kreditēšanas jomu saistīti pakalpojumi, tad izvēlēties kredītdevēju var nebūt nemaz tik vienkārši, jo piedāvājumu klāsts ir tiešām plašs. Ik dienu redzam neskaitāmi daudz reklāmu gan televīzijā, gan interneta vidē, gan sociālajos tīklos. Lai izpētītu visus piedāvājumus un izvēlētos sev piemērotāku, var nākties tam veltīt diezgan daudz laika. Bet šobrīd laiks ir ļoti vērtīgs. Kāpēc to veltīt lietām, ko var arī nedarīt? 

 • 12 laimīgu cilvēku ieradumi

  Kāds ir laimes noslēpums? Uz šo jautājumu vienas pareizās atbildes nav, jo tas atkarīgs no vairākiem faktoriem un, protams, arī pašas personas. Taču zināms, ka laimīgiem cilvēkiem ir atšķirīgs domāšanas veids un ieradumi. Tātad – zinot, kā domā un rīkojas laimīgi cilvēki, var kaut ko no tā visa ieviest arī savā ikdienā un tādā veidā kļūt laimīgākam. 

 • Kā pareizi jākopj mājas baseins?

  Foto: Shutterstock.com

  Pēdējo gadu laikā gaisa termometra stabiņš krietni uzkarst, tādēļ privātmājās un dārziņos neatņemams ir piepūšams baseins. Tajā veldzēsies kā bērni, tā arī pieaugušie. Iepazīsties ar baseinu kopšanu un iegādājies jau šodien!

 • SIA "Sandevija" drīzumā laidīs klajā jaunu sludinājumu portālu – SS24.lv

  Mūsdienu cilvēces lielākā vērtība ir laiks, un tieši tāpēc milzīgu popularitāti ir iekarojuši sludinājumu portāli, kas atrodas apmeklētāko tīmekļa vietņu topa augšgalā. 

 • Labākās dāvanas vasaras jubilāriem – aktīvā atpūta un piedzīvojumi

  Dāvanu tēma ir aktuāla visu gadu, jo dzimšanas dienas taču svin gan aukstā ziemā, gan karstā vasarā. Bet tā kā klāt pavasaris un tuvojas vasara, tad apskatīsim, kādas būtu vasaras jubilāriem piemērotas dāvanas. Viena no, mūsuprāt, piemērotām dāvanu kategorijām ir aktīvā atpūta un piedzīvojumi. Kāpēc? Jo tā ir iespēja uzdāvināt nevis kādu mantu, ko nolikt plauktā, lai tā krāj putekļus, bet gan jaunas sajūtas, aizraujošu pieredzi, būšanu kustībā un dzīves izbaudīšanu visā tās daudzveidībā. Tās būs atmiņas par lieliski pavadītu laiku.

 • 5 iemesli, kāpēc profilaktiskās veselības pārbaudes ir būtiskas

  Ja kaut kas sāp vai ir pamatotas aizdomas par saslimšanu, mēs zinām, ka jādodas pie ārsta. Tomēr arvien vairāk medicīnas nozares speciālisti runā par to, cik svarīga ir profilaktiska veselības uzraudzība. 

 • SIA "Sandevija" – operatīva meža īpašumu novērtēšana, mežu un cirsmu iegāde par labāko cenu 

  Meži ir mūsu valsts lielākā bagātība, kas sniedz vērienīgu ieguldījumu ne tikai Latvijas apstrādes rūpniecībā, eksporta izaugsmē un līdz ar to valsts tautsaimniecībā kopumā, bet arī nodrošina darbavietas tūkstošiem valsts iedzīvotāju. Taču, kaut arī mežu nozare Latvijā ir augsti attīstīta, mežu potenciāls vēl nav pilnībā izmantots.

 • Pērk mežu uz godīguma principiem

  Kas ir visvairāk pirktā lieta vai prece mūsu valstī? Ja pasekotu piedāvājumiem, kas ievietoti sludinājumu portālos vai citos masu saziņas līdzekļos, varētu secināt, ka viens no biežāk ievietotajiem sludinājumiem ir ar tekstu: "Pērk mežu"!

 • Sludinājumi un reklāma Cēsīs, šā brīža aktuālākajā Latvijas pilsētā

  Pilis un baznīcas, senatnīga arhitektūra un nelieli krodziņi, kas tā vien aicina izzināt savus noslēpumus, šauras bruģētas ieliņas un smaidīgi cilvēki, kas nāk pretī. Viegla mūzika, kas skan no netālu notiekošajiem pasākumiem un biznesmeņi, kas pamanījušies savu veiksmes pamatakmeni atrast tieši šeit, skaistajā pilsētā, ko sauc Cēsis. Tā ir vieta ar latvisku būtību un senām tradīcijām, kas ļauj atklāt ne vien mūsdienīgas vēsmas, kas radītas pateicoties cēsinieku čaklajām rokām, bet arī senu pagātni, kas aptver apmeklējot vēsturisko Rīgas ielu vai pilsdrupu estrādi. 

 • Riepu serviss – ātri, ērti, lēti

  Ir tāds teiciens: "Visi ceļi ved uz Romu", taču autovadītāju leksikā itin populārs ir kļuvis cits teiciens: "Visi ceļi ved uz "MMK riepu servisu". Klientiem ir lieliska iespēja izvēlēties, uz kuru no servisiem doties – uz Mežciemu (Biķernieku ielā 121k) vai jauno riepu centru Pārdaugavā, kas atrodas Mūkusalas ielā 72d pie kinoteātra "Riga Plaza". Tie, kas dzīvo patālāk no Rīgas, var doties pie sadarbības partnera, kas klientus apkalpos riepu centrā Madonā (Saules ielā 67).