Visas ziņas

 • Sporta bāri – īpašiem sporta notikumiem

  Mums Latvijas iedzīvotājiem ir ļoti tuvi savi sportisti. Lai vai kuru sporta veidu pārstāvētu kāds Latvijas sportists, tik līdz kāds kļūst par ievērojamu pasaules līmenī, liela daļa Latvijas sporta fanu uzreiz sāk aktīvi sekot un just līdzi šī sportista panākumiem. Piemēram, Maira Brieža panākumi profesionālā līmenī daudzus pirmo reizi pievērsa šim sporta veidam. 

 • Kas notiek, ja nevar atmaksāt kredītu laikā?

  Foto: Pixabay.com

  Ātrie aizdevumi ir viens no ērtākajiem un ātrākajiem veidiem, kā īsā laikā tikt pie nepieciešamās naudas summas. Diemžēl šis aizņēmuma veids ir iemantojis nelāgu slavu, jo daudzi to neprot izmantot paredzētajam mērķim – tikai kā ārkārtas pakalpojumu, kurš jāatmaksā noteiktā termiņā. Vai veikalā mēs arī nemaksājam par precēm? Protams, ka nē, jo to sauc par zagšanu. Uzzini, kas notiek, ja kredīts netiek laikā atmaksāts.

 • Elektriskie skrejriteņi – ne tikai pilsētas transportlīdzeklis

  Kvalitatīvi elektriskie skrejriteņi tika radīti kā līdzeklis, kas palīdz ātri pārvarēt attālumus lielpilsētās. Tie nepieprasa no cilvēka nekādus centienus, nav nepieciešamas nekādas izmaksas, visbeidzot, tie ir kompakti, kā rezultātā ir viegli atrast glabāšanas vietu mājās vai birojā. Protams, elektriskie skrejriteņi tika radīti, lai atbilstu pilsētas vajadzībām, taču tie arvien vairāk tiek modificēti un meklēti veidi, kā šo divriteņu transportlīdzekli padarīt vairāk funkcionālu, mobilāku un ātrāku.

 • Ledusskapis profesionālām vajadzībām

  Ja nepieciešams ledusskapis mājās, izvēle pārsvarā ir vienkārša. Jāsaprot tikai, cik vietas ledusskapī ir nepieciešams, vai un cik liela saldētava vajadzīga, kā arī cik plaša vieta ir pieejama. Pamatā izvēle sastāv no formas, funkcionalitāte visiem mājsaimniecībā lietotajiem ledusskapjiem ir līdzvērtīga. 

 • Grīdas ieklāšana virtuvē – kādu segumu izvēlēties

  Izvēle par grīdas seguma veidu jebkurā vietā mājoklī ir rūpīgi jāizvērtē. Ja vienā vietā nepieciešama  grīda, kas rada mājīguma sajūtu  un ir mīkstāka tipa grīda, citā vietā nepieciešams viegli tīrāms vai ūdens necaurlaidīgs segums. Tādēļ vannas istabās parasti tiek uzstādītas flīžu grīdas, kamēr citās vietās mājoklī var likt koka vai parketa grīdu. 

 • Latvijas koks – piemērotākais ikvienam mājoklim

  Latvijā aug dažādas koku sugas, kuras visas ir pielāgojušās mainīgajiem gadalaikiem. Koks aug tāds, lai var izturēt gan vēju, gan sniegu, gan stipru lietu un lielu karstumu. Koks iemācās un izkopj savas pozitīvās īpašības, dzīvojot šajā klimatā. Tieši tāpēc jebkura veida āra konstrukcijas ir vispiemērotāk būvēt tieši no vietējā materiāla. Vietējos apstākļos audzis koks ir vispiemērotākais arī dažādu objektu būvē, jo nezaudē savas vietējiem laikapstākļiem pielāgojušās īpašības. Tā uzskata koka izstrādājumu ražotājs "Latvijas koks", kuram ir vairāk kā 9 gadu pieredze terašu, koka karkasa māju, lapeņu un nojumju būvēšanā vietējiem apstākļiem. 

 • Brexit nestās izmaiņas pārvadājumu nozarē

  Lai arī līdz pārejas posma beigām, kad Apvienotā Karaliste (AK) pametīs Eiropas Savienību (ES), ir atlikušas aptuveni 80 dienu, joprojām ir daudz nezināmā par jauno kārtību un izmaiņām, ko tās nesīs kravu pārvadājumos ar Apvienoto Karalisti. 

 • Kolagēna aizvietotāja ražošana

  Kolagēns ir viens no izplatītākajiem proteīniem mūsu ķermenī. Laika gaitā tā daudzums mūsu ķermenī samazinās. Tas novērojams gan stresa, gan vecuma, gan slikta dzīvesveida dēļ. Lai aizvietotu kolagēnu mūsu ķermeņos un kavētu tā trūkuma negatīvo blakusefektu parādīšanos mūsu organismā, tiek veidoti kolagēna aizvietotāji.  

 • Kā neapmaldīties lauksaimnieku kredītu piedāvājumā

  Ikvienam uzņēmējam ir situācijas, kad nepieciešama finansiāla palīdzība nākamā attīstības soļa pārvarēšanai. Mūsdienās ir ļoti sarežģīti iekrāt tādu kapitālu īsā laika periodā, lai varētu veiksmīgi veikt plašu uzņēmuma attīstību, neradot tūlītējas kapitāla trūkuma problēmas. Līdzīgi kā privātpersonai nav tūlītējs kapitāls iegādāties jaunu māju, arī uzņēmējam nepieciešams ņemt dažāda termiņa aizdevumus savu ieceru izpildīšanai uz nākotnes kapitāla rēķina. 

 • Gulta un matracis – labāk kopā nekā atsevišķi

  Mūsdienās gandrīz visas gultas un matrači tiek iegādāti atsevišķi. Daudziem no mums ir atmiņā vecās kušetes vai tamlīdzīgi priekšmeti, kas bija neērti atsperu matrači, piestiprināti pie finiera vai cita kokmateriāla plāksnes un novietoti uz īsām gultas kājām. Jāpateicas mēbeļu dizaineriem, ka šāda tipa gultas vietas vairs netiek ražotas.